Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok errol a parosita...

Mit gondoltok errol a parositasrol?

Figyelt kérdés

[link]


Az elozorol (Dobelix - aki szerintem a legszebb, legjobb kutyajuk ) sajnos lecsusztam.

Most ezt nezegetem. Velemenyek?



2016. ápr. 9. 11:55
 1/9 Lepitorus ***** válasza:
Szerintem ez is egy gyönyörű párosítás, de ha Dobelix a kedvenced, (és van elég türelmed), talán inkább várd meg, hogy megint legyenek tőle kölykök.
2016. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NE vegyél Orson kölyköt!!!!!!!
2016. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Masodik, indokolnad?
2016. ápr. 9. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
a F'Hiram utódok rendkivül korán halnak meg, Hilo is 5 évesen adta fel.
2016. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hilo apja F'Hiram volt, Orson pedig a kovetkezo generacio (Hilo testvere az anyukaja) es bar semmi arra utalo jelet nem talaltam hogy mar nem el, (nem tudok nemetul de atneztem a weboldaluk ahogy tudtam, semmi RIP, vagy memorien menut nem lattam) termeszetesen elhiszem neked. Viszont azt mindenkepp jo lenne tudni hogy miert halt meg, de koszonom az infot, meggondolandó...

Esetleg neked van dobermannod?

2016. ápr. 10. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
sajnos minden előzmény nélkül mennek el, általában hirtelen szivhalál. Ha dobiban gondolkodsz, akkor azt mindenképpen vedd figyelembe, hogy erre a betegségre még a genetikai mentes kutyánál sincs garancia. Egyik pillanatban még aktiv, boldog a kutya, és egyszercsak az eldobott labdával már nem jön vissza. Sok jó kutya hal meg, olyanok akik aztán tényleg meg vannak szürve, 5-7 évesen minden előzmény nélkül. Olyan helyről válassz, ahol hosszu életüek a szülők, élnek még a nagyszülők. nyilván ez sem garancia, de egyfajta szürő.
2016. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem a Helena sem él már, nem szokták nyilvánosságra hozni sajnos, ami eléggé felelőtlenség!!!!
2016. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez az elso kennel ahol nem talaltam olyan menut ahol az elhunyt kutyaiknak allitanak emleket.

A kutya adatlapjan sem volt sehol feltuntetve hogy mar nem elne, ezt nem tartom tul korrektnek.

Sokat gondolkodtam, feleslegesnek tartottam, de orulok hogy feltettem a kerdest, koszonom a valaszokat!

2016. ápr. 12. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos Dobelix apja sem él már, a Savon, ő tavaly ősszel ment el, 6 és fél évesen, de a tulajdonosai nem is titkolták.
2016. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!