Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a samoyedrol?

Mit gondoltok a samoyedrol?

Figyelt kérdés
Szerintetek túl van mar tenyésztve? Mert van aki azt mondja nem éri meg, mert a túltenyésztés miatt mar korán halhatnak...nagyon szeretnék egyet, de ezt az ellenérvet kapom mindig, meg hogy hullik nagyon a szore. Ti mit gondoltok, akinek van valamiféle tapasztalata ?

2016. ápr. 25. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális tenyésztőtől veszed, szűrt szülőktől, törzskönyvvel, szerződéssel, akkor valószínűleg egészséges kiskutyád lesz. Az meg hogy hullik a szőre, sok fajtáról elmondható.
2016. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
A legnagyobb ellenerv szerintem, hogy az egyik leghangosabb kutya. Nagyon jo orkutya nem veletlenul kell annak lennie ahonnan o szarmazik. Cserebe mindenre jelez es hangosan sokat ugat, fuggetlenul le van e mozgatva vagy sem, neki tobbek kozt ez a munkaja.
2016. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kutya melletti döntés hosszú időre szól, talán 12 évnél is többre.

Ezért én abba is belegondolnék, hogy a jelek szerint mostanában fokozatosan "délebbi országgá" válik Magyarország. Átlagban egyre ritkább a hó, egyre melegebb a nyár. Olyan állatfajok jelennek meg, amelyek korábban nem éltek itt...

Szóval egy északi fajtájú kutyának egyre kevésbé valók a mi 39 fokos nyaraink. S trendről van szó, egyre melegebb lesz.

Én ezt is számításba venném, amikor döntök arról a fajtáról, amelyikkel majd kirándulni, futni megyek...

2016. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...mondjuk 5-12 év múlva.
2016. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!