Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Négy évesen szülhet egy csivava?

Négy évesen szülhet egy csivava?

Figyelt kérdés
(Nem vemhes)tudni szeretném hogy ha szülne akkor egészséges kutyákat szülne, esetleg bele halna-e amit persze nagyon nem szeretnék ezért kérdezem. Egyetlen szülése sem volt.

2016. jún. 29. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vemhes, de a leírásod alapján "véletlenül" készülsz rá, most nem foglak szapulni a szaporítós szöveggel, de a kutya érdekében ivartalaníts! Úgy hosszabb életű lesz, nem lesz méh vagy emlőrákja, nem lesz álvemhes, gennyes méhgyulladása, stb..
2016. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, nem igazán ismered a fajtát?

A csivavák fejformája miatt igen ritka a normális ellés.

Császározni kell őket.

2016. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korától függ, hogy egészséges kölykei lennének-e vagy túlélné-e a fialást. Ne is hagyd neki, hogy vemhes legyen.
2016. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát 50-50%. Mivel nem ismered a fajtát és magát a kutyákat, nem hinném hogy több százezres kutyád van. Szaporítós kutyánál pedig nagy esély van rá, hogy ellés közben elpusztul illetve a kölykei is erősen betegek lesznek. Mellesleg az ivartalanított kutyákban csak 10% az eswly hogy daganatos lesz, míg az ivarosoknál ez a szám 90%!
2016. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Ő nem akar anya lenni, nem akar gyereket, nincs szüksége császárra, nem szeretné, h a kölykök 8 hétig nyúzzák.
2016. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem kockáztatnék,szerintem többet ér a kutyád egészsége, mint hogy kapj pár ezret a kölykök után. és tényleg nem árt ivartalanítani,sok betegsétől kímélheted meg.

amúgy a csivavák szaporítása nem egyszerű.. még ha sikerül is,akkor is lehet,hogy valamilyen súlyos beteg vagy genetikai hibás kölykök lesznek. nem ajánlom.

2016. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#1 nagyon köszönöm a beszólásod!

Igen készültem rá,de elővigyázatosságból kérdeztem hogy nehogy ez történjen, amit elmondtatok! így nem is tervezem!!

Szeretem az alapból rosszra gondoló emb...cuccokat!

2016. jún. 30. 08:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De hát azért gondolt alapból rosszra, mert lejött neki, hogy rosszra készültél. Logika, vagy valami? :D Ne szaporíts, megölheted a kutyádat!
2016. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!