Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen természetes/egészséges...

Milyen természetes/egészséges tápot ajánlotok csivavának?

Figyelt kérdés
10 hónapos csivavámat eddig royal caninnal etettem, de szeretnék váltani valami jobb, természetes (adalékanyag, színezék stb mentes) tápra. Árkategória nem lényeges. Most én is nézelődök, de azért várom itt is a válaszokat és akkor azok alapján szépen kipróbálgatjuk őket. Előre is köszönöm!

2016. jún. 27. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Az összes kutyának a legjobb a B.A.R.F., bár ne vedd sértésnek, nem tudom h egy csivava is meg tud birkózni ezzel... Lehet h egyszerre meg egy tojást sem tud megenni. Legalábbis a barátnőm csivavájánól kiindulva...

Szuperprémuim tapok: Acana,Taste of the Wild,Orijen

2016. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áááá, nem egy nyekenyóka típus, de azért utána nézek. Köszönöm :)
2016. jún. 28. 06:40
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2016. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barfos fb csoportban sokaknak van csivije, rendszeresen posztolnak képeket, ahogy eszik a nyers húst.
2016. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha igazán jó minőségű kaját akarsz neki,akkor "sajnos" magadnak kell elkészíteni..hús,túró,rizs,zöldségek..vannak a neten étrendek..

az én kutyám ugyan nem csivava,nem is fiatal de pont így öreg korára pár éve már csak én főzök neki,és sokkal olcsóbban kijön,mint ezek a szójázott adalékos,színezékes tápok,és tudom is mit eszik ...

2016. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezen is gondolkodtam már, így is szokott kapni natúr főtt husit, répát meg rizst is, és imádja. Na, de még tanakodok egy kicsit, hogy mi legyen :D
2016. jún. 29. 10:59
 7/7 A kérdező kommentje:
1,5 hete átálltunk Orijen Red-re, mellette továbbra is kapja nasiként a főtt husit, répát, rizst...éééés olyan csuda bundát növesztett, hogy nem győzőm őt dicsérni mindennap érte :D szép, fényes és már a bőröcskéje sem hámlik. Tök jó, hogy az állatorvos meg csak az ilyen-olyan RC tápot ajánlotta, ami jó szőrhullásra stb. :( Na, nem baj, örülök, h végre minden rendben. A BARF-fal még ismerkedem, aztán később még kitudja... :) Köszi mindenkinek!
2016. júl. 14. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!