Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű, de olcsó kutyatáp...

Jó minőségű, de olcsó kutyatáp kölyöknek?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan kutyatápot, ami jó minőségű, de nem horror áron kapható?

Kis testű, jelenleg 2,5 kg-os 3 hónapos kölyöknek kellene.


2016. jún. 30. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Brit premium tápok
2016. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bebirepus válasza:
0%
Ne sporolj az aron, vagy ha mindenkepp ez a mervado akkor emelj le egy tescos tapot a polcrol:)
2016. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé relatív, hogy kinek mi az olcsó.Kellene valami körülbelüli árat mondanod.

Arról meg most nem is kezdek el papolni, hogy minek tart kutyát, aki nem akar/tud megfelelő összeget szánni a ellátására...

2016. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy valaki nem tud/akar pl. 2000 ft-ot adni egy tápért, csak 1500-at, még nem lesz rossz gazdája a kutyájának!... A számokat csak példaként írtam.


Kérdező, milyen átkategóriára gondoltál kb?

2016. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4-es, én nem hiszem, hogy ha valaki olcsó tápot akar, akkor 1500 forintos kilónkénti árban gondolkodik. -.- Ráadásul annyiért már nagyon jókat is lehet kapni.
2016. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A számok pusztán példaként voltak, egyáltalán nem kötöttem az árakhoz.

Bocs az offért.

2016. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Brit, Josera.
2016. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodtál esetleg a nyers etetésen? Árban az a legjobb és legegészségesebb a kutyusnak.


Ha csak táp, akkor meg Brit.

2016. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fresnapfban vannak jók jó áron is. Azt kell figyelni, hogy a hús az első összetevője legyen a listán, ne előzze meg gabona, rizs stb.


Ha a hús az első összetevő és látsz még a listán gyógynövényeket, zöldségeket stb, akkor nyert ügyed van. Azért mondtam a fresit, mert ott nyugiban tudsz nézelődni, de ha már rutinos leszel a neten is rögtön megtalálod a jókat.


De hogy konkrét példákat mondjak: Premier Love, Acana, Orijen, Real Nature. A ROyalt és a Select goldot is jónak mondják, de ár-érték arányban nem igazán éri meg.


A Brit prémiumot is dicsérik sokan, nekem a kutyám nem szerette, de ez nem jelent semmit.


Szóval hajrá, hogy mi az olcsó az relatív, de a drága tápo is olcsóra jönnek ki, ha nagy kiszerelést veszel, de az igazán jó tápokból, mint pl a real nature, Acana stb. nem tanácsos kis kutyának 10 kilósat venni, mert nincs úgy teletömve tartósítószerrel!!!


De én a DM-ben is vettem jó minőségű saját márkás kutyatápot már. Az összetevőket kell böngészni ez a titok.

2016. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!