Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya és kiscica segítség!?

Kiskutya és kiscica segítség!?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hetes kiskutyám, és a napokban érkezik 1-2 kiscica mellé. Mire számíthatok? Nem kell féltenem a kutyától őt(őket)? Hogyan nevelhetek biztosan cicabarát kutyát?


Sajnos van rossz tapasztalatom, előző kutyánk, aki már nem él, amint kamaszodott, felnőtt lett, megölte a macskáinkat, mindenféle előzmény nélkül! Azokat, akik addig is velünk éltek. Ezért nagyon aggódom, biztos elrontottunk valamit akkor, amit most nem szeretnék újra elkövetni.


Megköszönnék minden hasznos tippet!


2016. júl. 1. 15:49
 1/1 anonim válasza:
Hali. Én azt hallotam ha kicsi korukba eggyüt vannak akkor mire felnőnek megszokják egymást. Na hát nállam ez nem jött össze. Van egy 3 hónapos kutyám amit 2 hónaposan vettem, úgyanugy a cicát is de sehogy sem akarnak megegyezni, igazából a macska itt a gond mert a kutya csak játszana de a macska megy oda hozzá pofozkodik és mindig szétkell szednem őket nehogy kikarmolja a szemét a kutyának, akárhogy is próbálom nekem nem sikerül összebarátkoztatni pedig a szomszéd kutyákkal jól kijön és nem bántsák egymást. Sokat szenvedek vele hogy megszeressék egymást de szerintem ez lehetetlen hiába mind a kettő még kölyök.
2016. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!