Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a feltételei, hogy útlevel...

Mik a feltételei, hogy útlevelet kaphasson a kutyám?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A kutya részéről:


- betöltött 18. életév

- bűntetlen előélet

- legalább 5 éve bejelentett állandó lakhely ...


A viccet félretéve ezen az oldalon van néhány hasznos infó ezzel kapcsolatban:


[link]

2010. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kötelező védőoltások. Tudtommal semmi más nem kell,illetve chip még lehet kelleni fog. De mivel az útlevelet állatorvos állítja elő,ezért kérdezd meg tőle,ő tudja majd pontosan elmondani.
2010. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Chip, veszettségi oltás és 6000 ft. Na meg egy állatorvos, aki kiállítja. Figyelj rá, hogy azonnal regisztrálja is a neten, mert hajlamosak megspórolni.
2010. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Chip+utlevél 12000 ft. A veszettség elleni oltás, ami kötelező, ill. van ahol a parazitamentesités időpontját is nézik. Azt hiszem annak 1 hetesnek kell lennie.
2010. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Feltételeztem, hogy van már benne chip.:)

Ha együtt kapja a útlevéllel, akkor kicsit soknak tartom a 12 ezret, mert ha külön-külön kapja meg, akkor tényleg ennyire jön ki, de mindkét esetben tartalmazza a regisztráció díját, amit az orvos fizet a petvetdata felé, tehát ezt nem kell kétszer megfizetni.

Ahol nézik a féreghajtást is (Brit szigetek, Svédország, Svájc), oda nem elég a sima útlevél, külön vérvizsgálat igazolás is kell, az már más tészta.

2010. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 12-őt fizettem, mert chip-et is a doki rakta bele. Azért irtam :)
2010. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!