Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlen belecsaptam a kutyám...

Véletlen belecsaptam a kutyám szemébe. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

véletlen a játékával belecsaptam a kölyökkutyám szemébe. nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van. a csapás után egy 10 mp-ig az egyik szeme nyitva volt a másikkal (amelyikkel belecsaptam) pislogott. de utána semmi nem volt. de ez már kétszer előfordult és tényleg nem direkt volt. utána félt tőlem fél percig de az ölembe vettem és már csóválta a farkát. téyleg nagyon megijedtem. szerintetek lesz baja? és most ezért máshogy fog bánni velem? (haragszik, fél, vad ) ez előfordulhat?

ne nevessetek ki még kisgyerek vagyok és tényleg nagy lelkiismeret furdalásom van



#kutya #Baja #véletlen #belecsaptam
2016. júl. 2. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha utána nemsokára kinyitotta és nincs bevérezve vagy feldagadva akkor valószínűleg semmi baja. És ne aggódj, nem lesz rád mérges, félni sem fog tőled. A kölyökkutyák amúgy is hajlamosak néha túlzásba esni játék közben és fájdalmat okozni egymásnak, de ettől még nem gyűlölik meg egymást.

Jó kutyázást :D

2016. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutyák egyébként okos állatok, meg tudják különböztetni azt simán, hogy te most véletlenül vagy ártó szándékkal okoztál neki fájdalmat.
2016. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 😊
2016. júl. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!