Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdülő övezetben hány kutyát...

Üdülő övezetben hány kutyát lehet tartani? Egyáltalán van valami szabály?

Figyelt kérdés
200nm a kert.

2016. júl. 3. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Falu polgármesterétől kell megkérdezni, de elvileg 2 a jó, láttam már olyat, hogy 80 nm udvaron 27 kutya nyüzsizett, és addig nem csináltak semmit sem a közjegyző sem az állatvédők amíg nem pusztult el a fele..
2016. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azért annyit nem szeretnék. :D 3-5 körül gondoltam, természetesen mindegyik megfelelő nevelésben és ellátásban részesülne (jó minőségű táp, oltások, felszerelések stb.) :)
2016. júl. 3. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
A jó minőségű táp, oltások, felszerelések stb. édeskevés. A kutyával foglalkozni kell ahhoz, hogy jól érezze magát, és egészséges legyen.
2016. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt magamtól is tudtam, csak az első válaszoló 27 kutyás történetére reagáltam, hogy nem fognak éhen halni és állatorvoshoz is viszem őket.
2016. júl. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!