Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Foresto nyakörv milyen...

A Foresto nyakörv milyen színű? Tényleg vízálló és szagtalan? Hatásos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2016. júl. 3. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szürke.

Vízálló, de naponta órákig vízben ázónak csökkenhet a hatóideje.

A hatásossága van, akinek 100 %-os, és van, akinél nem az.

Ez igaz minden ma használatos cuccra.

2016. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk csipte meg mellette kullancs 1x eddig. Tobb nem volt, ez is a mi hibank mert 100%os megoldas nincs, mindig erdemes atenzni. Amugy mi csak ezt hasznaljuk es gyakoraltilag napi szinten turazunk nagy kulllancsos erdoben, szoval eleg jo arany.
2016. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szagtalan,vízálló,de azért ha úsztatni viszed a kutyádat illetve samponos fürdetés lenne akkor vedd le róla.


Mi járunk a Dunához,de levesszük róla. A vízállóság inkább az,hogy ha elázik a kutya, vagy vizes lesz a nyakörv nem veszt a hatásából,de ha állandóan víznek van kitéve pl: fürdik a medencében,tóba pár órát vagy egész nap ,szerintem akkor azért tuti veszt a hatásából.


Nekünk bevált, az idősebb kutyában abszolút nincs kullancs,bár 14 életéve alatt 5 kullancsot szedtem ki belőle,volt mikor nem védekeztünk abszolút semmivel sem.


Másik kutyánkat imádják a kullancsok idén tettünk rá elsőnek Forestot, ilyenkor 6 kullancsot tuti kiszedtük volna belőle, idén 1 kullancs volt benne az is döglött volt (Y) szóval nekünk bevált.


Vkinek Foresto mellett is tele van a kutyája.

2016. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vízállóságot nem tudom, de a vízben nemigen van kullancs, szóval arra az időre amíg úszik, vedd le. A hatásosságról: egyik nyakörv, csepp, stb sem 100%-os! Érdemes kombinálni öket, nyakörv(Foresto, Killtix, ...) + spot-on(Vectra3d, Advantix,...) + lehe még ultrahangos riasztót is tenni (nem tudom használ-e, ártani nem árt). Mindezek UTÁN is érdemes séta után átnézni, én még ilyen védelemnél is találtam kullancsot az enyémben.
2016. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk két kutyánál bevált. Az egyikben egyszer volt kullancs. Bolha ellen azonban nem ennyire hatasos az elofordult de azokat is beboditja 😊😊
2016. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kullancsot max. a bundájáról szedtem le még a legelején, azok is elég céltalanul kóvályogtak.


Viszont úgy néz ki, bebolhásodott, úgyhogy le kell kezelnem :/ És sz.r.rá törte a szőrt a nyakán (labdradoros szőre van).

2016. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!