Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sport on vagy nyakörv? Milyet...

Sport on vagy nyakörv? Milyet használtok? Márka?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen, de nem sikerült eldönteni... a spot on eléggé drága. Nyakörvből a Foresto, cseppegtetősből a Fypryst márkát néztem ki. Elvileg mindkettő hatásos. Van kutyám és macskám is, mindkettőnek kéne bolha és kullancsirtó. Viszont egyszer a cicám lenyalta a Frontline spot ont és nagyon rosszul lett, így sajnos rossz emlékeim vannak ezzel kapcsolatban. Segítenétek a választásban?

Köszönöm.



2016. júl. 3. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve most néztem a Kiltix nyakörvet is, ez is jónak tűnik a kutyának. Nem túl erős a szaga? Vízálló?
2016. júl. 3. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Cicának a spot on az ideális. Nyakörv beakad, lejön jobb esetben. Hogy le tudta nyalni, az a te hibád. Rossz helyre tetted a cseppet.

Kiltix nem vízálló.

Kutyádnak Bravecto tabletta, cicának havonta Advantage spot on.

2016. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Foresto nyakörv van, kullancsra, bolhára eddig teljesen bevált, viszont szúnyog ellen nem jó, úgyhogy váltanunk kell majd spot on-ra.



A gerániumolaj minden élősködőt távol tartott, de a kutyát zavarta az erős szaga.

2016. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem 100%-os, plusz kutyától is függ. Mindenképp kombinálni kell őket, tehát nyakörv PLUSZ spot-on. Spot-onból a Vectra3D és az Advantix amit ajánlanak, ezeknek a legszélesebb a hatásspektruma. Nyakörv: lásd fent, nem 100%-os semmi, Killtixet ajánlják. És persze gyakran kell cserélni, spot-ont havonta, nyakörv 2havonta. Ne az árat nézd, egy babézia vagy pláne szívférgesség sokkal többe kerül.
2016. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!