Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a 6 hónapos kiskuty...

Mit tegyek a 6 hónapos kiskutyámmal?

Figyelt kérdés

Megköttük de folyton folyvást vacsog..meg ugat .. meg vonyít..

hogyan segíthetnék neki hogy hamarább megszokja a helyzetét?


2010. ápr. 14. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
téged kéne megkötni:S
2010. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de muszj volt..nálunk nem úgy megy ..hogy szabadon vannak a kutyusok.mert járnak a kóborkutyaszedők és a kutyám mindig kimászik az útra
2010. ápr. 14. 17:07
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

'Kedvesem' ez nem megoldás!

Biztosisd a kaput vagy neveled meg,mert ez így nem megoldás!

Szerintem teis nyuszögnél ha meglennél kötve,gondolom sétáltatni meg nem viszed.bocs ha tévedekk.

2010. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tudsz csinálni egy normális kerítést, nem kötelező kutyát tartani. Tudod, hogy amit teszel, állatkínzás? Ha riasztó kell, menj a boltba és vegyél egyet, ne tarts kutyát! Ha kerítést nem tudsz csináltatni, etetni, oltani miből fogod?
2010. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

Nah, arra számíts, hogy sokan fognak támadni.Én nem.

Mrgértem a helyzetedet, bár sajnos jó választ kétlem, hogy jó választ tudok adni.Szerintem amikor megkötöd legyél vele sokat, beszélj hozzá, simogasd, stb.Amikro meg kinn vagy engedd el, hadd futározzon, ha ottvan és figyelsz rá úgysem szökik ki.

2010. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

az utolsónak köszönöm

a többieknek meg csak annyi a hozzászólásom hogy falun élek és nálunk mindenhol megvannak kötve a kutyák..így a szüleim sem engedik meg ezt nekem és a kutyának sem ezt a szabadságot sajnos:(

de mit tegyeek??

2010. ápr. 14. 17:16
 7/21 A kérdező kommentje:
vagyis az utolsó előttinek köszönöm
2010. ápr. 14. 17:17
 8/21 A kérdező kommentje:
vagy mégis az utolsónak köszönöm:P
2010. ápr. 14. 17:19
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
De neked és a családodnak miért a sok barmot kell másolni? Kit érdekel, hogy csinálják a szomszédok? Attól, mert mindenki ezt teszi, nem jelenti azt, hogy ez a helyes is. Vagy ha teszem azt szukád van, nem fogod ivartalanítani, mert falun ez nem szokás? És ha felcsinálja egy kan, majd te is vízbe fojtod a kicsiket, mert falun ezt csinálják? Mindezt csak azért, mert ott mindenki így csinálja és félsz, hogy majd a szomszédok mit szólnak, mert te másképp csinálod?
2010. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Az a bizonyos utolsó vagyok:PAmúgy az előbb nekem is azt jelezte ki, hogy írt utánam még vki, de most nincs ott.

Amúgy a nagyszüleim is faluban élnek, úgyhogy én ismerem a helyzetet.Illetve nekem is van 3 kutyám, közülük az egyik nagyon szökős, úgyhogy éjszakára és amikor nem vagyunk itthon nálunk is meg kell legyen kötve, hogy nehogy eltűnjön, vagy vmi történjen vele.Az egyik előző kutyám is egyszer megszökött, azóta se híre, se hamva:(

Kerítésünk pedig magas és elég masszív, mégis megoldja, hogy elszökjön, vhol kirágja, esetleg alul kiássa, sőt, már azt si láttam, hogy átmászott, mint egy macska.Apukám rengeteget dolgozott azzal a kerítéssel, és így is ez történik:S

2010. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!