Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a bull tipusú fajta...

Melyik az a bull tipusú fajta amelyikben mosolygós kutyák vanak?

Figyelt kérdés

Igen kicsit viccesen hangozhat. A mosolygást arra ésrtem mikor liheg és szélesre húzza a száját. Nagyon szeretem az ilyen kutyákat.


Csak egy bizonyos fajtában vannak ilyen kutyák vagy minden bull tipusu fajtában vnnak ilyen egyedek? Melyik fajtában a leggyakoribb?



2016. júl. 4. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak a mosolygást de a távol ülő szemeket is kérdezném a fentiekkel hasonlóan.
2016. júl. 4. 07:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyed függő is picit. De az Angol Staff Bull ok ilyenek. Akad kivétel ott is. De az Am Staff ba, pit be vagy az Angol bullterrier vagy bulldog, Amerikai Bulldogban is akad amelyik az az igazán mosolygós lihegős.
2016. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 4. 08:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban az angol staffordshire bullterrier amit eddig kerestem :DD az álomkutyám. Nagyon édesek :) imádom őket.
2016. júl. 4. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2, tényleg úgy lihegnek mintha vigyorognának:)
2016. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!