Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a kaukázusimat?

Hogyan neveljem a kaukázusimat?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 7 hetes kaukázusi kant.

Azt szeretném kérdezni hogy hogy neveljem ha elvileg nem szabad fizikailag nevelni? (Ezzel nem azt akarom mondani hogy megverem lapáttal vagy hogy mindig terrorizálnám.) Amit én kétlek de kíváncsi vagyok mások tapasztalatára. Van kutyás tapasztalatom .(komondor kan és káj kan)

Ha tudtok jó neveket írjatok kérlek!


2016. júl. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igor, Iván, Szása....

Kemény kézzel fogd, mint a többit is, és akkor nem kell lapáttal bepótolni az ismeretanyagot a szoftverébe.

2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindjuk kezdjük ott, hogy törvény írja elő, hogy a kutyáknak 8 hetes korukig az anyjuk mellett kell lenniük. Szóval, először keress egy tenyésztőt, és tőle vegyél kutyát. Ő valószínűleg mindent el fog mondani a fajtáról, és minden kérdésedre tud válaszolni.

Nekem amúgy kuvaszos ismerősöm van, ő Ceasar Millan könyvei alapján neveli a kutyáját. Erről az egész témáról oldalakat lehetne írni, szóval előtte olvass el 3-4 könyvet. Minden bizonnyal kutyaneveléssel kapcsolatban minden kérdésedre találsz választ.

2016. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ceasar millan fizikailag nevelt. Csak ez a műsorból kimaradt. Meg mondjuk a könyvből is.(bár az összes könyvét nem olvastam)
2016. júl. 4. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!