Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar a kutya sétálni?

Miért nem akar a kutya sétálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, menhelyről hoztam el egy 3 hónapos keverék kutyát, nálam van már majdnem egy hónapja, viszont azóta se sikerült normálisan sétálni vele. Napi 3x viszem, de egy fél utca után leül, hívásra jön, majd megint leül. Egy idő után próbál elrohanni, majd elkezd rángatni, ma már morgott és megharapott. Vissza a házhoz ő húz, hogy menjünk, majd berohan a lakásba. Milyen módszerrel tudnám rászoktatni a helyes viselkedésre? köszi a válaszokat

2016. júl. 4. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp kutyasuli a megoldás.

Nem elfogadható, hogy megmorog és megkap.


Ide szakember kell, aki megtanít téged, hogy hogy kezeld a kutyát, hogy legyél falkavezér.

2016. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A morgás és a harapás nagyon nem oké, szóval ezzel kezdeni kell valamit. Viszont önmagában az, hogy nem szeret sétálni szerintem előfordul és a majd kinövi kategória. Az én kutyám is ebben a korban nem volt hajlandó sétálni jönni (3-4 hónaposan), pár méterre a kaputól lefeküdt és nem moccant, pisilni és kakilni se volt hajlandó kint, csakis a kertben amint megjöttünk. De ahogy nőtt rájött, hogy sétálni mekkora buli, szóval nyugi ez biztos elmúlik majd. Türelem.
2016. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!