Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális a Beagle 3hónapos...

Ez normális a Beagle 3hónapos kutyámnál?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy Beagle kutyát. Most 3hónapos. Mindenen rendben volt vele eddig. Néha esténként bedurvul mintha támadna igaz hozzám mindig szeretettel jön. Anyukámra "támad" de nem mindig. Ez ritka de olyankor ijesztő. Ő ad neki ételt, lehet ezért? Én nem találom normálisnak, és a segítségeteket szeretném kérni.:)
2016. júl. 6. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos kutya még nemigen támad, inkább játszik.
2016. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kölyök kutya és játszik.
2016. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt hittem addig, amíg nem láttam mit csinál.Nem hinnén, hogy ennyi ereje lenne még játszani. Napi 5-6-szor leviszem. Itthon kifárasztom.
2016. júl. 6. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kutya, játszik. Miért szerinted a kiskutyák hogy játszanak? Birkóznak, kergetőznek, csócsálnak. Nem kártyáznak, kirakóznak. Vagy mit hittél?
2016. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem hinnén, hogy ennyi ereje lenne még játszani."

Csak szolok a kiskutyaknak kb. 1 eves korukig vegtelen az energiajuk 2-3 ora (ami nem kicsit sok) futas utan alszanak egy par orat es ujra keszek megint mokazni es jatszani.

2016. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!