Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hétvéfén a Fresnampf-ba...

Hétvéfén a Fresnampf-ba lesznek örökbefogadható fajtatiszta kutyák is?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kb. mennyit kell fizetni értük? Ilyenekre gondolok hogy oltásiköltség,ivartalanítási költség,stb. Az fontos hogy fajtatiszta legyen számunkra.
2010. ápr. 14. 21:12
 1/10 A kérdező kommentje:
fressnapf bocsánat,elírtam. :D Várom a válaszokat!
2010. ápr. 14. 21:14
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

nem valószínű, legalábbis remélem hogy nem

ilyenkor szerintem logikusabb az esélytelenebb (lsd keverék) kutyákat örökbeadni ... a fajtatiszták szinte mennek maguktól is, mint ahogy te is azt akarsz


mellesleg azt is remélem hogy tényleges örökbeadás nem lesz a rendezvényen, csak max. meg lehet nézni a kutyusokat ... ilyen hirtelen, minden körültekintés nélkül, nem szabad kutyát örökbeadni

2010. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az OFFért,de hétvégén én megyek a fressnafba és most ott lesznek örökbefogadható kutyák??Vagy mindig vannak?Bocsánat,hogy offolok,de örülnék ha válaszolnál.(:
2010. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szombat minden fressnapf áruházban lesz egy szervezett örökbe fogadható kutyákkal és állatos programokkal pl. Kerepesi út- Pilis Budai KutyásokLesznek. [link]

Menhelyeken egyaránt vannak fajtatiszta és keverék kutyák, így mindenféle lesz szombaton is.

Az hogy kinek hogy adnak kutyát, menhelytől függ, de általában családlátogatással adnak, ami azt jelenti hogy vagy ők viszi házhoz (azonnal vagy később) a kutyát vagy pár napon belül meglátogatják. Kutyákhoz természetesen jár szerződés is.

Pénzt ezért nem kérnek, de illik adni pár ezer forintot.

2010. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És ivartalanítva adnak kutyát vagy ivartalanítási szerződéssel, amit le is ellenőriznek.
2010. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért fontos, hogy fajtatiszta legyen? A keverékek is nagyon okosak, aranyosak. Ha nincs konkrét fajta, amit szeretsz, akkor miért csak fajtatisztát akarsz?
2010. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ott minden, gyertek minél többen, legalább nézzétek meg őket, ismerkedjetek, beszélgessetek, okosodjatok hátha beleszerettek valakibe, annyian vannak...
2010. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Minden helyen más szervezet lesz kint a kutyáival. Nagyrészt keverék kutyákkal. Örökbefogadási szerződéssel lehet őket befogadni. Oltva, féreghajtva és a legtöbb szervezetnél ivartalanítva és chipezve adják örökbe a kutyákat. Nem kell fizetni értük, adományt lehet adni, ha az örökbe fogadó úgy gondolja.
2010. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Ilyenkor szoktak menni fajtamentők is. Én most nem tudok menni, múltkor voltunk az Alpha Zoo megnyitóján egy csomó más fajtamentő szervezettel és menhellyel együtt. Jó néhány kutyusnak akadt gazdija.

Nem kötelező senkinek adni, de mindenki rá van szorulva az adakozásra. Ilyen alkalmakkor nem csak örökbefogadni lehet, de adományokat adni is.

Egy nagyon kedves történetem van pont az utolsóról. Auchan parkolóban volt, azt hiszem, sétáltattuk a kutyusokat. Lefékez mellettem egy postásautó, visszatolat, kiugrik a sofőr és beledob a kutya kosarába 200 Ft. Most nincs több, de ennyivel szeretne ő is segíteni.

2010. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az óbudai Fressnapfnál a Szentendrei Árvácska lesz kinn, keverék kutyákkal.

Van egy fajtatiszta németjuhászuk, Vénusz, ő nem megy ki.

Van két yorkijuk, ők sem mennek ki (ők ideiglenes befogadónál élnek, nem a telepen).

A kutyákat örökbe fogadási szerződéssel, féreghajtva, oltva, chippelve, szuka esetén ivartalanítva lehet elvinni. Ez kanoknál és kölyköknél 7-10e Ft közötti adományt jelent, ivartalanított kutyánál 10-15e Ft-ot.

2010. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!