Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom lenyelt egy szatyrot...

Kutyusom lenyelt egy szatyrot most megfog halni?

Figyelt kérdés
pár perce lenyelt regeli sétánál a kutyusom egy 15cmx30cm es szatyrot. hiába próbáltam kivenni a szájából. hánytatni is próbáltam nem ment mit csináljak csak délután 5-től van doki . nagyon félek :( akita mix kb 60cm marmagaság
2016. júl. 7. 05:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ügyelet esetleg? Jo kene ha minnél előbb el tudnád vinni, mert a dominál annál könnyebb dolga lesz. Lehet ha csak este fele viszek el, mar műteni kell!
2016. júl. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A kutya gyomorsava erős, de ez neki is rossz, bélelzáródást kaphat, vagy ügyeletre elviszed, vagy készülhetsz a másik végletre, amitől félsz
2016. júl. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs falun lakom .valami tipek hánytatásra? mi adjak neki hogy hányon mit csináljak?
2016. júl. 7. 05:26
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Először is nyugi.

Ne akard hánytatni,mert a végén megakad a torkán,mégis csak nejlon.

Szépen figyelgeted hogy van,fáj-e a hasa,esetleg hány-e,amúgy mindent kapjon úgy(kaját,vizet)mint eddig.

Azért temetni nem kell mindjárt a kutyát.

Az én biglim amikor kicsi volt nem csak nejlonszatyrot hanem még a nejlon zoknit is képes volt megenni.Meg se kottyant neki,szépen kijött.

Sőt ismerek olyan vizslát,aki egy egész kesztyűt evett meg és semmi baja nem lett.

Délután azért vidd el az orvoshoz,majd ő megmondja hogy mire figyelj,milyen opciók vannak ha gond lenne.Ha véletlenül bélelzáródása lenne,akkor is meg lehet műteni,de simán lehet,hogy egyszerűen kikakilja és kész.

2016. júl. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A bèlelzáródás napok alatt nyirja ki, nem órák alatt, röhögve kibìrja mìg elviszed dokihoz.
2016. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Manapság minden második embernek akitája van? 2 nap alatt ez a negyedik akitás kérdés.
2016. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem feltétlenül lesz baja. Hozzám jött olyan kutya, aki hónapokig éhezett, ő 3napig műanyag kanalat,poharat,zacskót kakilt, egy ilyen kajálda szerűnél csövezett, gondolom megette. Voltunk dokinál, de mivel kijött,nem kellett semmit csinálni

Voltunk vele dokinál, de mivel

2016. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt műanyagevő kutyám(műanyag etető, telefon, gyerekjátékok, stb...), ilyenkor a doki ricinusolajat vetetett velem. Adtam neki kb 1 decit, hamarosan ki is jött hátul minden.
2016. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm elég hamar kikakilta doki se kellet
2016. júl. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!