Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette a macskám...

A kutyám megette a macskám kajáját. Ez normális?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves, vak éves süket kutyánk.Nagyon szeretem csak már nem a régi...

Az utcáról befogadtunk egy cicát, akit macska táppal etetünk.A két állat nincsen jóban, de amikor a cica nem figyel mindig megesz a kutyám a cica kajáját.


2016. júl. 9. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, a mi kutyánk is megeszi a macskák eledelét, de én nem hagynám neki. Nyilván egy kicsi nem árt, de ha mindig megeszi, akkor szerencsétlen macskának nem jut semmi :/ aztán kitudja ez a kutyának sem olyan egészséges..

szerintem mondjuk adj a cicának enni és vidd el a kutyusod sétálni, mert akkor nem tudja megenni a macskaeledelt és még mozogtok is egy jót :)

2016. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem dehogy normális a macska és a kutya kaja olyan sokban különbözik... őőőő, vagy mégsem?
2016. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2016. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azert eszi meg mert joval nagy a hustartalma, amivel nincs gond, csak a kutyan nem kizarolag husevo allat mig a macska igen. Ezert ha macskatapot kap hianybetegsegek alakulhanak ki nala. Baja nem lesz.
2016. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez természetesen normális, mert amit a macska megeszik azt a kutya is simán megbírja.
2016. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám a vadászgörény elől zabálta fel a görénytápot, mikor nem figyeltem.


A legtöbb kutya zabagép, ezt el kell fogadni :D

2016. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normális hát...


Anyukáméknál azt játszák, hogy egymás kajáját eszik. Nyilván a másiké finomabb, aztán eszik a sajátjukat is kicsit majd megint cserélnek.


Hát nem úgy van az! Na.

2016. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. júl. 10. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
kis mennyiségben nem gond, de rendszeresen azért ne egye meg, a macskatáp taurint tartalmaz, mert az ő szervezetük nem képes előállítani, a kutyáknak viszont nincs erre a pluszra szükség, így hányást okozhat
2016. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!