Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fekhelyet lenne érdemes...

Milyen fekhelyet lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Befogadott csivava kutyusunknak szeretnék valamilyen ágyat venni. Jelenleg vagy a parkettán alszik az oldalára feküdve vagy a szobakenneljében, amiben van egy régi párnahuzatba tett pléd, hol oldalt, hol pedig a hátára fordulva. Szegénykém kissé ízületes, ezért nem örülök hogy a kemény földön alszik és szeretnék neki valami puha ágyikót max 9 ezer forintért, amiben azért van anyag.


A ti kutyátoknak milyen van? Milyet ajánlotok? Kereket vagy négyszögletűt?

Eddig ezekkel szemezgetek:

[link]

[link]

[link]


2016. júl. 9. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából bármilyet vehetsz, de tapasztalatom szerint a kutyák 10-ből 8x nem a helyükön alszanak. Az enyémnek is van két fekhelye is, néha azokon alszik.


Máskor meg a parkettán, a sporttáskánkban, a wc papírok tetején, egy lopott nejlonzacskón...stb. Szóval ne csodálkozz ha utána is a parkettán fog aludni.


Az enyém épp az ágy alatt húzza :D

2016. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem jack russellem van, régen egy nagy ketrecben aludt/szobakennel. és az első karácsonyakor befoglalta a babzsákfotelemet(az én ajándékom volt :( ) ez kb 1,2 m hosszú viszonylag kerek babzsákfotel, úgy alakíthatja ahogy akarja + mindig van rajta egy polártakaró, hogy pihe-puha legyen a hercegnőnek *-*

de sokszor megtisztel engem és velem alszik az ágyban. :D

nyáron mikor nagy meleg van, ő sem bírja és lefekszik a szőnyegre, mikor pedig már majd felgyullad a levegő a földre is képes lefeküdni :)

a képek amiket belinkeltél szerintem ugyanúgy néznek ki, olyat válassz ami neked tetszik, mert a kutyának tejesen mind1 lesz. az a lényeg, hogy ne ici-pici legyen, hogy épp beleférjen, hanem kényelmesen ki tudjon benne nyújtózni.

2016. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!