Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fekhelyet érdemes venni?

Milyen fekhelyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
négy kutya számára(eggyütt alszanak)
2010. okt. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkorák? milyen fajtájúak? Ha négy német dog, akkor már nehezebb a dolgod :)
2010. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 angol bulldog 2 jrt :)
2010. okt. 7. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
aha. Hát egy jó nagyot az tuti :) Olyan Német juhász méretűtől-a Német dog és Ír farkas méretig. Állatboltban ha elmondod az igényeket, segítenek, vagy akár te magad bemész, nézelődsz, és próbálod beleképzelni a kutyákat, és azt veszed meg, amiben lelki szemeid előtt is úgy látod, hogy kényelmesen elférnek.
2010. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

nem tudom mennyi idősek a kutyák, de ha fiatalok akkor szerintem nem érdemes erre pénzt költeni mert ugyis tönkreteszik. nálunk is 4 kutyus van. ők megelégszenek egy jó nagy összeeszkábált kutyaházzal amit kibéleltünk mindenfélével és jó pár pléddel :)

Egyszer kb 8000-ért vettünk az egyiknek egy pihepuha nagy fekhelyet, mi imádtuk a kutya imádta....főleg széttépni mikor kettesbe maradt vele :D azóta is bánom hogy arra pénzt költöttem, vettem volna belőle inkább 4 nagy vastag plédet neki :(

2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia kösz a választ ! nekünk is van jó pár pléd alájuk téve nem vehetnénk fel a kapcsolatot?
2010. okt. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!