Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kutyáimat és...

Foxiss kérdése:

Hogyan tudnám a kutyáimat és a leendő cicámat összeszoktatni? Egyátalán érdemes lenne macskát vállalni?

Figyelt kérdés

2 négy éves foxim van, és mikor a régi házunknál tartottuk őket volt 9 macskánk, velük jól kijöttek, velük aludtak, ettek, stb...

Aztán elköltöztünk és az új helyen 3 kiscicát is megfolytottak.

Most megint elköltöztünk, és azon gondolkozunk hogy hozhatnánk e ide macskát? Hogyan tudnám őket összeszoktatni? (én most a nyáron csak minden második héten tudok velüklenni,mert a nagyszüleimnél vannak)


2016. júl. 3. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:D foxterrier, ugye tudod, hogy alapjáraton vadászkutya, és osztonosen nyírja ki a macskákat?
2016. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek viszel oda macskát ha doglalkozni sincs időd vele? Sehogy nem tudod összeszoktarni őket... inkább ne öless meg több kiscicát...
2016. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hanna97 válasza:
Nekem régen volt egy cicám, nem bántotta a németjuhász kutyám. Aztán a cica sajnos elpusztult, egy ideig nem is volt utána. Idegen macskákat viszont régebben megölt..most van 2 macskám és egyiket se bántja, sőt a macskák kergetik be a kenelbe a kutyát. :D szerintem csináld ugyan úgy mint mi. Sokszor vidd oda a kutyához a macskát úgy hogy a kezedbe van hogy lássa a kutya hogy a macska is hozzátok tartozik már. Hozzászokik és szerintem már nem fogja utána bántani. De azért ne csak pár napot próbálkozz, kell hozzá idő :) remélem sikerül!
2016. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha már 3 kiscicát megfojtottak, akkor az javaslom, inkább ne kísérletezz tovább.
2016. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elsô válaszolónak: Írtam, hogy volt régen sok macskánk, és nem bántották ôket.

Másodiknak: Mert akkor több idôt is mehetnék, meg más is tudna foglalkozni veluk

Harmadiknak: köszönöm:)

2016. júl. 3. 19:51
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló: a 3 cica nem a mienk volt, csak a szomszédból jöttek át
2016. júl. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!