Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog a vizsla?

Miért morog a vizsla?

Figyelt kérdés
Van egy nagy család egy vizslával. A vizsla lassan 3 éves, eddig mindenkit imádott, most a család egyik tagját kiszúrta magának, és morog rá, elég csúnyán, már kb. 1 hete. Előtte volt hogy együtt is aludtak, tényleg semmi gond nem volt. Mi történhetett, mi válthatta ezt ki? Lehet, hogy (pl. kerítésen keresztül, elég sokan elmennek az utcán, köztük sok migráns is) valaki bántotta, és azt hiszi, hogy ő volt?

2016. júl. 9. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

A kutya ennyire nem hulye es nem tesz kulonbseget migrans es nem migrans kozott (nem is ertem mi koze van ehhez) ahogy toloszekes, vak, fellabu, es sajnos agynelkuli ember kozott sem. Inkabb az ember szagat nem kedveli(a mienk pl. az magas veralkohol szintu embereket) vagy valoban negativ elmenye kothteto hozza. Bar az is eszreveheto, ha te nem kedvelsz valakit akkor a hozzad koztodo kutya sem fogja.


Ez ha egeszseges a kutya (lelkileg testileg) nem nagyon tudom elkepzelni mitol alakulhatott volna ki "csak ugy magatol".


Kivancsi vagyok en is.

2016. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ma csak kretének olvassák ezt az oldalt?

Nem azért írtam, mert a kutya utálná a migránsokat, hanem azért, mert akármelyik bármikor rácsaphat a kutya orrára, ha úgy gondolja, mert amíg egy átlag fehér ember elmegy a kerítés mellett és nem foglalkozik egy ugató kutyával, addig a migránsokból álló horda nem feltétlenül így tesz (jöhetsz a baromságoddal, hogy ember = ember, de ha közel lennél hozzájuk, tudnád, hogy teljesen mások) És ezért simán elképzelhető, hogy valaki bántotta, és ezért nem bízik már mindenkiben, köztük ebben a személyben.

2016. júl. 9. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem hiszi azt.

Szerintem csinált vele valamit. Vagy épp szunyókált egyszer és hirtelen felijedt attól, amit csinált és rossz emlékként megmaradt.

Esetleg véletlenül rácsukta az ajtót vagy rálépett a lábára. Vagy nagyon hangos. Vagy büdös. Vagy nagyon hadonászós és téged véd.

2016. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Neharagudj, de szerinted ha a kutya imad engem, de valaki rakoppint az orrara akkor elkezd utalni? Ugy erzed ez realis? Ennek oka van, ha elotte kedvelte akkor alamivel sikerult kiharcolnia, hogy ne. A kutya amugy is szag alapjan azonosit nem latvany (tudod vannak ember kereso kutyak stb), tehat ha kellemes emlekeket kot az emberhez akkor tennie kell valamit, hogy ez megvaltozzon.


De persze mindenki hulye, meg a migransok tehetnek errol is...te se alltal 2x sorba az eszert.


Lehet minuszolni!

2016. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D A náci kártyát se felejtsd el bedobni.

Egy darab kérdést tettem fel, leírtam a körülményeket, nem tehetek arról, hogy nektek, hatalmas jogvédőknek már azzal is bajtok van, hogy leírtam azt a szót, hogy migráns. Nem rájuk fogtam, hanem csak megemlítettem, hogy én mire gondoltam, mi lehet a baj, nem vagyok kutya szakértő, sajnálom.

2016. júl. 9. 16:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Sikerült a lényeget levonni a kérdésből, mint általában.
2016. júl. 9. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Mirol beszelsz? Epp azt irtam, a kutyanak nem szamit honnan jottel, ki vagy, milyen a borszined. A tema szempontjabol irrelevans az egesz amit felhoztal. Vagy a kutyaval van valami mentalis probelma vagy akit elkezdett utalni tett valamit, amiert ellenszenvet erez. Csak ugy nem valtozik ennyit 1 het alatt a kutya.


Aztan az is lehet jatekos morgas es ti ertelmezitek felre, de nehez megallpitani latatlanul.

2016. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kit nem kedvel a családból? Gyerek, idős ember...?


Nálam a kutya nagymamámra kezdett morogni, ugatni, mikor bejött a szobámba, pedig semmi rosszat nem csinált vele. Egyszerűen a kutya úgy gondolta, oda nem jöhet be.

Szóltam 1x, 2x a kutyának, nem fogta be, harmadszorra egy isteneset lekevertem neki és szemmel verést (mereven néztem) is csináltam, na azóta érdekes módon tudja, mi a rend.


Most nem feltétlenül ezt kell csinálni, de ha pofátlanságból csinálja a kutya minden előzmény nélkül, akkor kicsit helyre kell rakni.

2016. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy sokan minden lehetőséget megragadnak a rasszizmusra. A kutya peeog nem hülye, megismeri az embereket. Mi sem vagyunk hülyék, legalábbis én nem. Ez egy provokatív kamu.
2016. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, a sok álszent :D
2016. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!