Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én kutyám miert nem unatkozik?

Az én kutyám miert nem unatkozik?

Figyelt kérdés

Persze ez tök jó, mert teljesen feltalálja magát. :)

Vizsla kutyus, egy olyan helyről hoztuk el, ahol gépeket es egy hazát kellett őriznie, es csak egy nagy füves terület volt neki. Viszont amióta elhoztuk, főleg most így tavasszal, meg nyáron bármi megmozdul, hangot hall megy keresi, fülel, figyel, es persze vadászik. Nyilván, tudom, h ilyen, mert mégiscsak Vadászeb, de egésznap ezt csinálja. Sétálni megyek vele. Egyébként imádja a kertünket, mert sok inger van benne (nyilván közel se annyi mint az utcán) bokrok, virágos kert, sziklákert, meg több fa es bokor, borostyán... Miert nem unja meg? Játszani szegény nem tud, feladatot imád végezni:))

Nem az az unomazéletemetamignjönhazaagazdi kutyus :D



2016. júl. 5. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Okos ès ezért feltalálja magát:)
2016. júl. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inger alatt a madarakat,gyíkokat,bogarakat értem. Vagy azzal is jatszik, ha a hosszúszárú virágokat meg fújja a szél, azt hiszi van ott valami es perceken keresztül vadat áll :D, vagy éppen méhecskére/gyíkokra/madarakra vadászik, kutyahoradót hallgat stb... Ezeket azert csinálja mert mar megszokta h egyedül van? Es sokszor kimegyek hozzá megsimogatni. Amúgy sokan azt mondjak, h a vizsla kinti benti. De ha mi beengedjuk, állandóan kikéreckedik. Bent szenved, ezért sose erőltetjük. Nyilván viharba es tüzijátéknál bekéreckedik, akkor be is jöhet. :))
2016. júl. 5. 01:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel nekem se unatkozik a kutyám, amíg egyedül kell lennie, csak gödröket ás és szétrágja a lábtörlőt. Tök jól el van vele, nem unatkozik. :D
2016. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hu az enyem szerencsére nem rombol😏
2016. júl. 6. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális! Sőt, jó neked. Az én kutyusom sem unatkozik soha :D Állandóan játszik, elfoglalja magát. Ettől csak még egészségesebbek! :))
2016. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!