Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyikkel járok...

Szerintetek melyikkel járok jobban? Malinois vagy pitbull?

Figyelt kérdés
Családi kutyának, de szinte egész nap tudnék vele foglalkozni (kutyasuli, sport stb)
2016. júl. 10. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Malionois-sal.Nagyon jó kutyák.
2016. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szívem szerint a pitbullt javasolnám. Igen, tudom, a sok marha miatt iszonyú rossz a híre a fajtának még mindig, pedig nagyon jó kutyák egyébként. De! Mivel Magyarországon nincs egy értelmes pitbull tenyészet sem, valahonnan külföldről kellene találnod. Ezért a Mali még mindig egyszerűbb választás lenne.
2016. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát egyik se családi kutya, de a pitbullnál nagyon sok betegség jöhet elő így inkább mali, de szívem szerint egyiket se ajánlanám.. Ha mindennap tudsz vele foglalkozni az azt jelenti hogy mindennap foglalkozol vele vagy azt hogy mindennap több órát?
2016. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

"szinte egész nap tudnék vele foglalkozni"

2016. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol olvastad hogy a pitbull nem jó családi kutya? Imádja a gyerekeket és a családját...
2016. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő erős, gyors kutya, ami erős kezű, határozott gazdát kíván. Nagyon komolyan kell szocializálni és megnevelni, mert bizonytalan, teszetosza gazda kezében VESZÉLYES egy ilyen kutya.


Sima családi kutyának egyik se való. Ha rendszeresen sportolsz vele (futás, gumihúzatás, agility, stb.), tehát dolgoztatod ÉS amellett normálisan megneveled, akkor családban tök jól elvannak természetesen.


De ha csak néha elviszed hosszabb sétára, meg néha elviszed kutyák közé, meg néha levezeted az ösztöneit...Az kevés.


Ez nem kötekedés, csak jó, ha tudod, mielőtt ilyen kutyát vennél. Egy foxira ugyanezek érvényesek, csak ugye azok méretükből adódóan nem tudnak akkora galibát okozni, mint egy pitbull vagy egy malinois.

2016. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy a pitbull nem jó családi kutyának
2016. júl. 10. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező azt a választ nem neked szántam, hanem az előttem szólónak.
2016. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van Pitbullom is és Malinoisom is - vele dolgozom. Mind2 remek kutya!

Én a Pitet külfőldről hoztam. Itt könnyebb beszerezni a Malinoist.

2016. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!