Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikkel jobb sétáltatni a...

Melyikkel jobb sétáltatni a kutyust?

Figyelt kérdés
Szakszavakat nem tudok , csak hogy van amelyik sima nyakörv, a másik meg a mellkasánál van
2016. júl. 2. 23:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
szerintem ha a kutya sétál
2016. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szakszavak: hám, láncos nyakörv, amit akár foltósnak is lehet, bör nyakörv.

Kérdésedre: kutya és gazda függő!

2016. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a kutya megvan-e nevelve. Nem húz, stb akkor a hám. Ha húz akkor célszerűbb a nyakörv.
2016. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is kutya termeszete/ kutya fajtaja / neveltsege es gazdi fuggvenye a kerdes. Nekunk francia bulldogunk van, hammal setaltatjuk, szemelyszerint en nem kedvelem a nyakorvet.
2016. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jobb ha a nyakörvnél maradok, csak a kutyus egyeltalán nincsen megnevelve illetve tanítva semmire , mint pl.: igazodj, marad,stb.. , ezért mindig húz de a nyakörvből egyfolytában kibújik
2016. júl. 3. 00:31
 6/18 A kérdező kommentje:
és őszintén szólva nagyon féltem mert amikor húzom a nyakörvet mindig megijedek hogy most ezzel fojtogatom vagy nagyon bántom e, mert van amikor megrántom csak annyira hogy meginduljon másfele akkor elkezd furán szipogni pár másodpercre
2016. júl. 3. 00:35
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy kisebb termetű keverék
2016. júl. 3. 00:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Én egy nonpull hámot ajánlanék, ha húz a kutya. Ezek megemelik a melkasát, így nem tud húzni. Ha nem, csak össze-vissza megy, vagy nem akar, akkor is hámot ajánlok. Amúgy ha kutyus nem akar jönni, akkor vmi negatív a számára,ha húzod, azzal csak még inkább ezt erőlteted. Ha jól sétál dícsérd sokat, tartsd magadnál jutalmat, amit odj neki.
2016. júl. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél kisebb nyakörvet vagy tedd szorosabbra.
2016. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem azért rángatom mert nem akar sétálni, hanem azért mert szó szerint méterenként megáll és 10 percig ott szaglászik mire eldönti mit akar.. (automata póráza van) szóval jóval előttem megy pár méterrel ezért nem nagyon tudok mit csinálni ha valahol szagot fog és ha elkezd valamit nyalni vagy esetleg enni, többnyire akkor szoktam elhúzni onnan
2016. júl. 3. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!