Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrierem van, normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két éves amstaffom van, igazság szerint az utóbbi időben kicsit elhanyagoltam, mivel szétment a hámja, így sétálni sem tudtunk menni. Pár napja kezdtem el foglalkozni vele újra, tanítgatom, és azt szeretném kérdezni, hogy ha leülök a földre, az normális, hogy nekem rohan, és harapdálná a kezemet, vagy erről le kell szoktatnom sürgősen? Amire én gondolok, hogy csak játszana. Ja, meg sétálok és nagyon ritkán felugrik és odakap a kezemhez, de semmi kárt nem tesz bennem. Nagyon szeleburdi.Köszönöm a válaszokat előre is. :)

2016. júl. 10. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért? Van olyan hülye, aki hagyja, hogy a kutyája más kezét rágcsálja?
2016. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most félreértettem vmit? Én csak magamról beszéltem, tehát engem rágcsálhat, meg nyilván a férjem, de mást nem.
2016. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Időpont ma 19:22

A rohangálás játékra hívás. Köze nincs a sértődéshez. Azért 2 év alatt kissé jobban kiismerhetted volna már a kutyád jelzéseit.

2016. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj, örömében teszi és felhivja a figyelmed a játékra
2016. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!