Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek 3 kutyája?

Van valakinek 3 kutyája?

Figyelt kérdés
Nekem most kettő van, egy 3 éves Border Collie és egy 4 éves Amstaff. Mondhatni tapasztalt vagyok kutyák terén, volt már pár (ők az 6. és 4. kutyáim) szeretnék egy 3-at is. Az Amstaff a domináns, de természetesen én vagyok az ,,Alfa". A kutyák 2,5 éve vannak együtt. Nem tudom hogyan fogadnának egy 3. kutyust. Vannak tapasztalatok? Amúgy egy Whippetet szeretnék 3-nak. Mindegyik kutyám kinti a Whippet nem valószínű hogy az lenne. Mindegyik kutya kan, a harmadik is az lenne. 2 kutyával már megküzdöttem de kicsit bizonytalan vagyok a 3. terén..

2016. júl. 11. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jelen. :) Ha bizonytalan vagy benne, szerintem inkább hanyagold, vagy várj egy kicsit, hátha biztos döntésre jutsz.
2016. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha rám hallgatsz és harmadik kutyus mellett döntesz, akkor inkább ne a whippet legyen az. Eléggé kényesek és fázósak, illetve a kanok picit pukkancsok, ami az amstaff miatt lehet nem olyan jó ötlet. Inkább valami lightosabb fajtát keresnék pl. beagle vagy labrador. Persze ez csak az én véleményem, de nem árt, ha tudod. ;)
2016. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!