Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem meg a kutyám...

2Killer kérdése:

Hogyan neveljem meg a kutyám hogy ha azt mondom neki hogy ülj, akkor leül?

Figyelt kérdés
Mert van egy cuki 1 éves kutyám, és őt akarom megnevelni.

2016. júl. 11. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondod a parancsszót és közben lenyomod a hátsó felét. Még könnyebb, ha pórázon tanítod, míg nyomod le a hátulját, az elejét felhúzod. Nem úgy, hogy megfulladjon, csak amolyan jelzés értékűen. Természetesen ilyenkor már a kezed ügyében van a jutalomfalat, legalább is a zsebedben, és amint megtette, rögtön odaadod neki. Ha többször el akarod egymás után gyakorolni, akkor ne száraz jutifalat legyen, hanem valami puha, pl. virsli, vagy parizerdarab ami gyorsan lecsúszik. Én nylon zacskóban szoktam a zsebembe dugni, szájával kifelé, hogy gyorsan elő tudjam venni belőle a falatot.
2016. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A megnevelni és megtanítani nem egy. Az ül parancsot nem fogja csak úgy megcsinálni. Lenyomod a hátsóját mondod hogy "ül" és megjutalmazod lehetőleg egy játékkal vagy jutalom falattal.


[link]


Ez egy igen jó link. De lenne egy kérdésem. 1 évig mégis mit csináltál?? Hogy lehet hogy a kutya ezt még nem tudja?

2016. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ez engem is erdekelne.
2016. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na most következik a "milyen szemét gazdi vagy te" szöveg.

Előfordulhat, hogy nincs egy éve nála, nem? Én az egyik kutyámat 1 ,a másikat meg 2 éves korában fogadtam örökbe, és akkor kezdtünk iskolába járni. Egyébként még egyetlen egy kutya sem halt bele, hogy nem vitték iskolába, mert bármilyen hihetetlen, de ebben az országban egy csomó embernek még tejre és kenyérre sincs pénze. Lehet a kérdező egy gyerek, aki kapott egy kutyát, és örül, ha a kötelező oltásait tudja finanszírozni, meg a bolhairtót. Tényleg rengetegen nem járnak kutyaiskolába, komolyan mondom. Azokat kéne inkább számon kérni akik miatt teli vannak a menhelyek. Szóval kérdező, amit az elsők írtak velem egyetemben. Csak bátran. Egy csomó dolgot meg lehet tanítani otthon is, nem nagy művészet, csak türelem kell hozzá.

2016. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi scrácok! Megpróbalom :)
2016. júl. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!