Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 hetes golden retriever...

12 hetes golden retriever kutyának milyen jó minőségű tápot ajánlotok? Tápon kívül mit lehetne még adni?

Figyelt kérdés

Eddig Acana puppyt kapott, de nem rajong érte! Megeszegeti, ennyi! A széklete is puha volt tőle, alig lehetett normálisan összeszedni az udvaron úgyhogy vettem másik tápot! Jelenleg Dog Chow bárányosat! Ez talán jobban ízlik neki, széklete is kemény lett!

Viszont eleg madárcsontú a drágám, pedig teljesen egészséges! Mit lehetne még a tápon kívül adni neki? Hogy azert a tápot is megegye a finom kaja után...

Köszönöm!



2016. júl. 12. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

A tápon kívül nincs szüksége másra. Az Acana mondjuk jobb, mint a Dog Chow.

Az nem baj, ha vékony egy kölyökkutya. Nem is szabad elhízlalni, mert csak árt az ízületeinek. Majd megerősödik.

2016. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem jövőre lesz egy labim őt Josera kidsel fogom etetni. Egészséges, szép. Pár rágókát athatsz neki: bikaxsök, birkaláb, marhamáj ilyenek.
2016. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom, hogy az Acana jobb, de nem jött be neki és az előző kutyàmnak se... Annyira nincs benne ízfokozó meg semmi, hogy még a macskánk se szagol rá! 😃

Nem akarnám, hogy elhízzon viszont elég vékonyka ahogy a tesói is!

12 hetesen 5,5-7 kg a kutyusok...

Bár genetika, mert esznek normálisan!

2016. júl. 12. 10:03
 4/8 bollocks ***** válasza:
0%
Ne etesd szarral a jó táp helyett, és akkor nem lesz vékonyka.
2016. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ár felső határa/kg?
2016. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is etettem kölyköt Acana-val. Nálunk sem vált be igazán. Egy ideig jóízűen ette, de hamar ráunt, ráadásul hiába emeltem az adagon, lesoványodott tőle. Ugyanezt hallom sokaktól az Orijen-ről is. Ami nekem bevált, kölyök, és felnőtt kutyánál egyaránt, az a Taste of the Wild, ezt a tápcsaládot jó szívvel merem ajánlani. Ha belefér a drágább árkategória is, akkor meg lehetne próbálni a Platinum-ot is.

Tudom, hogy a csapból is ez folyik, de érdemes lenne még elgondolkodni a BARF (nyers) etetésen is, kedves kérdező. Igaz, némi tudás kell hozzá, mert azért nem úgy van, hogy csak odadobom a nyers húst, de facebookon van egy nagyon jó kis csoport, ahonnan mindent meg lehet tudni ezzel az etetéssel kapcsolatosan, és sok a segítőkész ember is. Ha olyan helyen laksz, ahol könnyedén be tudnál szerezni hozzá mindent, és van egy fagyasztód otthon, akkor ezzel járnál a legjobban, árban is, mert kevesebbre jön ki, mint a hiper-szuper prémium tápok, és a kutyának is ez lenne a legegészségesebb táplálás.

Én is váltok BARF-ra, amint tudok.

2016. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom, hogy a dog chow nem a legszuperebb, de jobban ízlik neki és szeretném, ha jóízűen enne! Falná az adagját!

Kipróbálom ezt a taste of the wild tápot... Köszönöm!

2016. júl. 12. 13:35
 8/8 anonim válasza:
48%
BARF elég drága és idöigényes. Fontos hogy a száraz kajában minnél több húst tartalmazon, ha lehet 70% és minnél kevesebb gabona meg más hizlaló dolog
2016. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!