Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről...

Mi a véleményetek ezekről ápoló cuccokról? Megérné venni?

Figyelt kérdés

Nemrég került hozzánk egy spitz kutyus és terveztem venni neki fésűt, kefét, stb. Eddig a netről akartam rendelni, de aztán láttam, hogy a mai naptól a Lidl-ben vannak ilyen cuccok: [link]

Különösen az a gombosvégű kefe érdekelne, mert eredetileg ilyet akartam rendelni: [link]


Szerintetek van különbség közöttük? Mivel "tud" többet a drágább, mint az olcsóbb?


2016. júl. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a spitzek szőrét mivel szokták fésülni, az én kutyámnak tükrös keféje van. (yorkshire terrier)

Vettem egyet a Fressnapf-ben, majd pár hónap múlva újat kellett venni, mert a tűk fele kipotyogott. Akkor vettem a Zanniban 1All Systems kefét, na az 7 éve megvan, és alig esett ki belőle 1-2 tű.


A Lidl keféről nem tudok nyilatkozni, de alapvetően egész jók a termékeik, szóval egy próbát megérhet... de annak nézz utána, hogy mit javasolnak, mert az én kutyám szőrét pl. egy ilyennel lehetetlen lenne fésülni.

2016. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hááát, van aki használ vagy 10 kefét, de van aki csak egy ilyen "pin brush"-t használ meg egy fémfésűt és csókolom. Valaki úgy csinálja, hogy a kefével fésüli a kutya testét, valaki meg direkt tükrös kefét használ a lábaihoz meg a "szoknyájához". Szóval én úgy látom, hogy ahány ház, annyi szokás.
2016. júl. 14. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy félét használok ami nagyon jó. Igaz az én kutyám Akita de szőrük nagyon hasonló.


[link]


ez kell neked. Én mondom nagyon jó kis cucc. Az ilyen szőrűeknek ez való. meg esetleg egy 1 soros egyik felén sűrű másikon ritka fogú fésű de az nem annyira fontos.

2016. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és a gombos végű fésű nem jó mert tépi a szőrét. 3# voltam
2016. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zanni.hu

Nyugodtan hívd fel őket, nagyon segítőkészek és nem tukmálnak rád semmi feleslegeset. Csak minőségi termékeik vannak. Lidl, állatboltokkal össze sem hasonlítható...

2016. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!