Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ilyen rehabilitáci...

Isaac_fangirl_*-* kérdése:

Hol találok ilyen rehabilitáció féleséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom kinek mi, de nekem eddig nagy gondnak jelentkezik ez. Van egy 2 éves németjuhász- rottweiler keverék kan ivaros kutyám. A most nyáron rendezett táborban sok kutyával agresszívan viselkedett, úgy kb. 6-7 darabbal. Bár volt kiképző nem tudott rajta semmit sem segíteni. Csupán annyit ha nincs zavaró tényező a kutya gyönyörűen dolgozik. De nem akarom annyiban hagyni, most láttam egy videót, ajánlották is ezt a fajta módszert, hogy keressek embert hozzá, hátha segít. De ennek mi a neve a módszernek? Hol tudok felvenni kapcsolatot ilyen emberrel? Esetleg tapasztalatok?

a link:

https://www.youtube.com/watch?v=kDgSVZJ1mjc


a kutya képe:

[link]


Előre is köszi a válaszokat.



2016. júl. 14. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Beírod a google-be, hogy "kutya rehabilitáció [településnév]", és meg fogod találni, hogy hol foglalkoznak a környékeden rehabbal. A rehabilitáció helyett kipróbálhatod még a "szocializáció" és a "viselkedési probléma" kulcsszavakat.

Azt viszont ne várd, hogy majd ott is ugyanígy fog zajlani a folyamat. A te kutyád nem az a kutya, aki a videón volt, vélhetően más jellegű a problémája, és nem valószínű, hogy ez a módszer lenne a megoldás.

2016. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!