Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen esőkabátot vegyek a...

Milyen esőkabátot vegyek a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Egy hosszúszőrű kistestű szuka kutyáról lenne szó. Nem szeretném ha átázna és megfázna az eső miatt, ráadásul vígan áttrappol a legnagyobb pocsolyán is, ezzel felverve magára a vizet és hát a lelkemnek nincsen túl sok szőr a hasánál. Nem divatolni akarok vele, csak nem szeretném, ha bármi baja lenne.

Eddig ezeket néztem ki:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintetek melyiket lenne érdemes vennem? Akinek van tapasztalata esőkabáttal, mit javasoltok?


2016. júl. 15. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lol. De aranyosak :D Én olyant vennék ami nem csak felül, de alul is takarja illetve védi a kis testét. Az enyémnek egy terepszínű, kapucnis esőköpenye volt. A Fressnapfban vásároltam anno. Nagyobb esőzéskor sajnos átázott, nem mondhatom azt el, hogy csont szárazon tértünk haza, azonban a semminél többet ért.
2016. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:) nekem az első és 4. jön be, de az első inkább, mert az talán jobban véd. Nekünk superman-es van, évekkel ezelőtt rendeltem ebay-ről, szintén beázik egy kicsit nagy esőben, de legalább mókásan néz ki a kutya benne.
2016. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első és az utolsó tetszik, illetve szerintem azok a praktikusak.
2016. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még találtam egy ilyet is: [link]

Eddig ez a befutó, de szerintetek védné eléggé a hasát? A képen sajnos nem nagyon látszik a többihez képest, de hát csak egy sablont használnak a gyártók, vagy nem?

2016. júl. 16. 10:55
 5/6 anonim válasza:
3. képen látszik a hasa. Nekem bejön! :)
2016. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon vagány mindegyik, de szerintem a 4.-ik túl átlagos,ugye az esőkabát nem olyan szokványos egy állaton és ezt megnézik az embere egy kutyán,

szóval ha most magamból indulok ki, és egy esőkabátos kutyit akarok látni akkor a 3.-ra szavazok.


és én még a 3-as mellett azért vagyok mert nem olyan kicsi ,nem feszűl a kutyin, és a csukja opcionális, vagy megtűri vagy nem, nincs ráerőltetve.


29/F

2016. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!