Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elkezdenék hirdetni lenne...

Ha elkezdenék hirdetni lenne szerintetek aki segít?

Figyelt kérdés
Kutyusomon rákot diagnosztizáltak, arra gondolta rajzolok vagy festek és meg próbálom eladni mert sajnos nem állok jól anyagilag . de milyen dolgokat csinálhatnék még kérem segítsetek ötletekkel. A kutyusom csak 2.5 éves ő a mindenem !

2016. júl. 16. 00:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
nem tudok aludni olyan ideges vagyok :(
2016. júl. 16. 00:27
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg más közösségi oldalakon is tudsz hirdetni, állatvédőktől segítséget kérni, ilyesmi. Vannak még csodák!


Öcsém volt nemrég hasonló helyzetben a kutyájával, aki daganatos. Ő sem állt éppen jól anyagilag, de ugye a kutyáért mindent! :) Kölcsön kért, körbe járta a családot is, és összekaparta a pénzt.


Szóval nyugi. Először úgyis a szövettan jön gondolom, az sem olcsó, de egy műtéthez képest még mindig kevesebb. Van egy kis időd leróni a "pénzkereső" köröket és kitalálni valamit!!

2016. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
gyógyuljon meg :(
2016. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk cicánál mondta a háziorvos, de hibás diagnózis volt, mert tőgygyulladás volt, ami elmúlt, ő meg operáltatta volna!


Bizony nem volt pénzünk semmi, így elpusztult volna a macska, ha helyes a diagnózis, sajnos ez van.


Egyébként, nekem az Anyukám rákos, de ha kiteszek ide egy kérdést, mert tettem már ki, bizony alig kapok választ normálisat. Bezzeg, ha egy kutya, macska beteg lesz, rögtön mély együttérzésbe esik itt mindenki...


Egyébként sajnálom a kutyádat, de mondom a kutya még többet kibír és lehet, hogy nem is rosszindulatú daganat, lásd az én példámat. Az emberi kapcsolataidat tudod erősíteni? Nem jó, ha valaki csak a kutyájával él.

2016. júl. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebayen árulj digitális fotókat a kutyáról, és írd le mi a helyzet vele, mire gyűjtesz. Csináltam már hasonlót és voltak akik segítettek. Vagy fészbúk kutyás csoportok, állatmentők.
2016. júl. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

kedves negyedik válaszolo az án kutyámnak nem (tűgy) gyulladása van !

először is a tehénnek van tőgye!!!!! nem a macskádnak.

másodszorra talán ha nem szaporítanád a macskát nem lenne neki ilyen . Vidd el ivartalanítsd. mit csináltatok a kis cicákal ? megöltétek őket kidobtátok? na látod ez az a viselkedés amiért te nem kapsz rendes válaszokat szerintem gondolkozz el rajta.

2016. júl. 16. 02:24
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

#6 [kérdező]

Elhiszem, hogy jobban bánt téged kutyád betegsége, mint mások szeretteié (embereké).

Ez viszont nem jogosít fel ilyen kitételekre: " mit csináltatok a kis cicákal ? megöltétek őket kidobtátok?"

Mindenki állatkínzó, csak te vagy helikopter?

2016. júl. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, sajnálom de nyugi, fiatal, nagy esélye van a gyógyulásra! Milyen daganat egyébként?

Esetleg állatbiztosítást nem tudnál nézni? Én nagyon nem tudom hogy megy, de ha elvileg minden hónapban fizetsz be 500-1000Ft-ot akkor ha beteg biztosítva van. De pontosan nem tudom a rendszert, hasonló témákban is gondolkozhatnál. Esetleg hitelt az állatorvosnál részletfizetést, ha jóbam vagytok.

2016. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező sajnálom a kutyádat, de a # 4-es válaszoló egyáltalán nem bántott téged. Akkor te miért bántod ?

"megöltétek őket kidobtátok?"

Nem tudom , hogy ilyenkor az emberek magukból indulnak ki ?

" na látod ez az a viselkedés amiért te nem kapsz rendes válaszokat szerintem gondolkozz el rajta."

Milyen viselkedés? Meg mi köze van hozzá, hogy az anyukájáról feltett kérdéshez nem sok választ kapott?

2016. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es válaszoló vagyok. Nekem az Anyukám haldoklik rákban a szomszéd szobában.

A kérdező ezt írta nekem privátban nemrég, szerintem méltó válasz lesz a kérdésére és minden benne van, amit lehet a kérdésre válaszolni.:


"Mit képzelsz magadról te utolsó senkiházi? Rendbevannak az emberi kapcsolataim csak nekem sokat jelent a kutyám ! és nem nézem szépen végig hogy meghal. NYILVÁN TE EGY ÉRZÉKETLEN UTOLSÓ SENKIHÁZI TAPLÓ VAGY AKIT ILYESMI NEM ÉRDEKEL ! de képezeld el az álatoknak is van lelke mégha neked az nem is jelent semit . macskagyilkos kis senkiházi felelőtlen szaporító! gondolom az tölt el a legnagyobb örömel mikor megszül a macskád és kinyirhatod a kölykeit hogy utána emlőgyuladást kaojon és szemvedhessen szegény . mert csak akor kanp azt ha a kölykei hirtelen meghalnak!"

2016. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!