Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol kell biztosan hirdetni...

Hol kell biztosan hirdetni egy cane corso-t eladni? 9 hónaposan volt már vagy 60 kg.

Figyelt kérdés

[link]


valami ilyesmi, csak egy színű szürke, nem ilyen foltos


hallottam olyanról, hogy "fajtamentők"

az mi? ingyen fogadják be?


2014. aug. 24. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan megy a "leadás", soha nem passzoltam át egy állatot sem, ami hozzám került.


Van egy csomó ingyenes apróhirdetős oldal, próbálkozz. Biztosat ne remélj sehol, az emberek zömének kölyök kell, ritkán adnak ki pénzt felnőtt kutyáért, még ha valamilyen fajtajelleget hordoz is.

2014. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd azzal, h beleölsz egy kis pénzt, és ivartalanítod, így a szapik kiesnek.
2014. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

ha akarja valaki, szaporíthatná. nőstény, még nem volt "ellése" meg a gazdája kétlem, hogy ivartalaníttatná


csak máshol láttam simán kizárták egy telepre kenelbe, ugyanúgy cane corso, enni adnak neki és ennyi. azon a kutyán is segíteni kellene

2014. aug. 24. 11:55
 4/23 anonim ***** válasza:
Na erre nem mondok semmit se.
2014. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzám állással jó is hogy oda adod…

Esetleg fajta mentőket keress a neten és add be nekik

2014. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Most akkor tiéd a kutya vagy nem? Miért akarja vagy akarod eladni? Még kölyök és máris nem kell? Mit árthatott? :/
2014. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Najó, ehhez most no komment.

Ez annyira gáz, hogy már fáj...

Aztán miért oké neked a szaporítás? Neked se kell ez a kutya, gondolod ha 8x ennyien lesznek, majd talál mindegyik gazdát?

Honnan jutott neked eszedbe cane corsot venni?

2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A fajtamentők csak segítenek gazdát keresni a kutyának.

Pénzért nem nagyon fogják megvenni.Vagy, ha igen, az bőven sok időbe telik.

A gazdái akarják elpasszolni, vagy csak te akarod "megmenteni" ?

2014. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

annak aki megvenné, annak jöhetne jól, ha akarná tudná szaporíttatni


nem az enyém a kutya


akié, az családi kertes házból elköltözik, ahova nem viheti magával, a hát el lesz adva, a kutyának meg kell egy másik hely, meg aki foglalkozik vele, rendkívül nagy ereje van, hacsak arrébb megy, én már akkor nem tudom pórázzal megtartani..


játékos aranyos, csak tudni kell kezelni, mert ha valakire ráugrik akár játékból, a nagy súlyt képtelenség megtartani, és tudnia kellene hogy az ember az úr, mert különben"gyilkos"



anno javasolták, hogy inkább nőstény legyen, mert hímmel nem bírnának

így lett nőstény

2014. aug. 24. 13:48
 10/23 A kérdező kommentje:

nos van egy ismerős, aki eladná, de előtte teszteli a kutyát, szótfogad e, lehet e közösségbe vinni, vagy el van e vadulva, mert ettől függ, hogy tud e segíteni..


igazából csupa szív a kutya, csak ugye tudni kellene kezelni.


amit láttam egy telepen, most szóltak, hogy az nem cane corso, valami tibeti valami, de az is nagytestű, de hím, és azért nem engedik ki, mert lehetetlen megfogni, ha elszalad.


szóval olyan állattartókat hol lehet találni, akik értenek is a kutya kezeléshez, és a kutya boldogságát is tudnák biztosítani, vagy vannak kapcsolataik, vagy akármi?

2014. aug. 24. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!