Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes 55dkg yorkinak kb...

7 hetes 55dkg yorkinak kb mekkor lesz a felnőttkori súlya?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy a szaporító akárkid így csinálja, még nem ez a jó módszer.
2016. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert te azt mondtad?

Ő bíró is.(küllem,kuvaszoknál) Nem szaporító ,de javaslom olvasd el még párszor amiket írtam. Ő nem tudom hogy csinálta,de gondolom így. Én így tanultam,édesapám is így csinálja az egész család így csinálja.Amikor az én szukám elett akkor is így csináltam. Megnyugtatlak törzskönyves kölykök voltak.

2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel az őseink mamutra vadásztak, menjünk mi is. Ha, nem mert az idők változnak, az emberiség fejlődött, ahogy az állattartás is. Talán nem ártana a szaporítódnak se
2016. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem szaporító. Azt a törzskönyves szukát vemhesen vette egy óriás schnauzer tenyésztőtől. Annak a szukának az ő egyik kutyája az apja. Ő legalább azon dolgozik hogy a legjobb kuvaszok legyenek az országban mind mentálisan mind küllemben. Én családomat meg kérlek ne fikázd mert pár fajtát ők tenyésztettek amik akkoriban még nem igazán voltak az országban. Neked milyen kutyád/kutyáid vannak? Meg honnan van az ellésről az információd?
2016. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Pár fajtát ők tenyésztettek ki....:'DDDDDD Ezen besírtam!!!
2016. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Megmondanád kérlek pontosan melyik fajtákat?
2016. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Honnan van információm? Normális tenyésztőktől, nem törzskönyves szaporítóktól. :D Olyanoktól, akik fejlődnek, a kutyák érdekeit nézik, és nem kőkorszaki módszereket istenítenek.

A kutyám pedig egy mentett bullterrier, akit agyonelletett valami idi.óta, mielőtt a fajtamentéshez került.

2016. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam hogy ők tenyésztettek ki egy fajtát ,de te olvasni sem tudsz meg aztán a szöveget felfogni.

Azt írtam hogy amik akkoriban nem igazán voltak az orszàgban. Rövidszőrű német vizsla,airedale terrier és angol cocker spániel. Azt nem tudom hogy behoztak kutyát vagy egy első alomból vettek.

Mi a kőkorszaki módszer?

Én nem szoktam lehülyézni embereket de te tényleg az vagy.

Az én kutyámat hoztam el 6 hetesen. A többi nem úgy jött el. Csak nem fog a memód az olvasott szöveg után. Nagyon is fejlődik a családom a tenyésztésben,de veled erről kár veszekedni mert nem bírod felfogni.

A tenyésztett törzskönyves kutyákat 10-11 hetes lehet elvinni. A leendő gazdi jöhet többször is látogatni addig. Szerződéssel lehet elvinni a kutyákat meg a csomagjukkal és kérünk képet a kutyáról és a lakhelyéről 2 éves korig. Aztán a legtöbb gazdival találkozunk.

Mielőtt egy kölyköt elvisznek beszélünk a leendő tulajjal és persze a kutyát a kötelező oltásokkal és chippel lehet elvinni. Régen is így működött csak az a pár dolog ami akkor nem volt azt nem kértük . Amikor gyerek voltam otthon mindig 1 kuvasz kan(ivartalanított) és 2-3 magyar vizsla volt. A vizslákkal a vadászatok során mindig találkoztunk.


Neked olyan kutyád volt ami 5 hónapos kora előtt lett a tiéd?

Láttál már ellést?

Mert ha ezekben nem volt részed akkor addig ne okoskodj nekem ,meg ne papolj a helyes/helytelen tenyésztésről.


Na igen ez a szaporító aki ezt csinálja és nem a családom. Ha a jövőben labradort,mopszot,hosszúszőrű németjuhászt vagy rövidszőrű-drótszőrű magyar vizslát vennél akkor lehet hogy a családomtól veszel. Ha molosszert szeretnél venni 3-4 év múlva írj nekem itt.

Na hello barátom!

2016. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!