Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevihetem-e a kiállításra a...

Bevihetem-e a kiállításra a kutyámat?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz Debrecenben az éjszakai CACIB kiállítás és szeretnék kisétálni a kiskutyámmal (még kölyök és úgy gondolom, ha ott lát/találkozik több kutyával az a szocializálása szempontjából pozitívan hathat (oviba járok vele)). Eddig is voltam kint kiállításon felvezetőként (előző kutyáimmal) és nézőként is és úgy emlékszem, hogy sétáltattak a kiállítás helyszínén nem kiállításra "szánt" kutyákat is. Van vmi feltétel, hogy milyen esetekben lehet bevinni a saját kutyát? Jegy kell venni neki?

2016. júl. 17. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem tőlük kérdezed meg? Kaphatsz itt véleményeket, de csak akkor nem fog meglepetés érni, ha ők megmondják a tutit...
2016. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oltásival beviheted. Azért arra figyelj, nem minden kiállítási kutya bűbáj és cukimuki.
2016. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom, nem is akartam odaengedni mindegyikhez (nem kezdő kutyás vagyok) csak, hogy egyáltalán kutyák között legyen, aztán ha 1,2-vel öszeismerkedik az meg plusz jó dolog.
2016. júl. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!