Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig élhet egy daganatos kutya?

Meddig élhet egy daganatos kutya?

Figyelt kérdés
Labrador kutyám idén lesz 8 éves. 2-3 éve tapasztaltak nála daganatot elvileg mellkas tájékán, rohanás és ugatás hatására köhög. Ha eddig bírta esélyes hogy jó indulatú es még bírni fogja? Meddig tud vele élni kb?

2016. júl. 18. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, először is nagyon sajnálom!

Úgy gondolom, hogyha van ereje rohanni, akkor nem érezheti magát olyan rosszul. Nem tudták megállapítani, hogy milyen indulatú?

Tényleg nagyon sajnálom szegénykét, simogasd meg helyettem is a nagy buci fejét!:)

2016. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :))

Sajnos nem tudom mert a nagyszüleim mondták, de majd még megérdeklődöm pontosabban. De nagyon remélem, hogy nincsenek fájdalmai és bírja mert nagyon erős kutya! :)

2016. júl. 18. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Az sok tènyezőtől függ, általában pár èv. Mondjuk az èrtelmi kèpessègeitekhez azèrt gratulálnèk, hiszen alapszabály, hogy daganatot minnèl előbb kezelünk, mikor èszrevettètek valószìnűleg egszerűen ès könnyen kivágható lett volna, ha rosszindulatú ès 3 èvig fejlődött akkor mostmeg már tehetelen leaz az orvos. Kvázi ti öltètek meg az agyatlanságotokkal.
2016. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzék veled.Nekünk tavaly nyáron halt meg a borderr collie kutyánk.Ugyanígy daganata volt, de neki a szájában.Nem sokáig bírta szegény, 3 hétig kb.Pedig mindent megtettünk hogy meghosszabbítsuk az életét.Rák ellenes kaják, kezelés, műtét de nem értek semmit.Szerintem vidd el a kutyusodat orvoshoz, ő biztos tudja mit kell ijekor tenni.De nem tűnik annyira súlyosnak mivel még futni is tud.

Sok sikert!

2016. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3., először is nem azt kérdeztem, hogy mitől lehet beteg; másodszor pedig én is szeretnék gratulálni, hogy első feltételezésre és látatlanban is minket hibáztat! Folyamatosan jártunk és járunk az orvoshoz, mivel ez egy kisebb falun van, orvosi eszközökkel nem teljesen felszerelt vagyis ha valamit észlelnek a kutyánál és mondjuk röntgenezni kell, akkor elküldenek a városba. Már akkoriban is azt mondta az orvos hogy azt nem tudja kiszedni. Ha ki lehetett volna szedni elhiheti hogy azonnal mentünk volna vele műtétre!
2016. júl. 18. 11:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4.! Nagyon sajnálom a kis kutyust :( De biztos boldog volt, mert érezte mennyit megtesznek érte a gazdik és hogy mennyire szerették! :)

Mi is mindent megteszünk a kutyust és ezért is visszük folyamatosan orvoshoz. De remélem, hogy még ha nem is tudják kivenni és eddig bírta, még bírni is fogja.

2016. júl. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!