Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fedeztetés kutyafuttatón?

Fedeztetés kutyafuttatón?

Figyelt kérdés
Először is, bocsi, ha hosszú lesz. Ma reggel a szokásos eü sétára mentem volna a kutyáimmal a futtatóra. Tudni kell a helyről, hogy a közelben az egyetlen futtató, sajnos a gazdák nem igazán szedik fel a kutyájuk termékét és bokáig ér a sz@r. Alapvetően nem hozom ide a kutyáimat, csak kora reggel és késő este dolog végzésre, de sétálni máshová járunk, kicsit messzebb, ahová reggel nincs idő kijárni. Ott volt egy csaj, aki közölte, ne menjek be most oda, mert ő fedeztetni fog, mindjárt jön a kan. Én úgy megdöbbentem, hogy csak annyit bírtam nyögni: "itt"? Erre már ugrott is, hogy miért, mi bajom ezzel, magyarázzam meg neki. Hát mondom te tudod. De ő csak fújta a magáét, visítva, mint egy malac. Mondom neki, erre nem lehet mit mondani és tovább mentem. De ugyanakkor el is borult az agyam. Tudom az egyik kutyámról, hogy nem tud a betonon kakilni, ezért szoktam oda bevinni. Ráadásul rohannom kellett munkába, ilyenkor reggel csak gyors dologvégzés van, ezért visszafordultam és mondtam a csajnak, hogy 5 percre jönnék velük be. Mire elkezdett üvöltözni, hogy márpedig ő nem fog innen kimenni. Na ekkor már én is fölhúztam magam és visszaszóltam, hogy nem itt kéne szaporítani a kutyáját a sz@rban, meg pénzt csinálni. Ő továbbra is csak üvöltött, hogy én ezt hogy képzelem és különben is ő nem kap pénzt, meg mi közöm hozzá és rossz emberbe kötöttem bele, kijön és megver. Hát mondom gyere akkor, de ne mesélje már be, hogy a westie kölyköket majd ajándékba fogja adni és különben is csak annyi közöm van hozzá, hogy nem tilthat ki ezért innen. De inkább elmentem, tenni egy kört. Akkor érkezett meg a kan, mikor elindultam. Ott vinnyogott meg lelkendezett a csaj, már b@szattákj is össze a kutyákat. Egy negyed óra múlva értem vissza az utcába, ők akkor indultak el. Csaj meglátta, hogy jövök, bevárt és megint nekem állt. Hogy vonjam vissza, hogy leszaporítóztam, különben is egészségügyi okokból (!) fedeztet, meg mi közöm hozzá és itt ő takarít. Ezt is cáfoltam, mert tudom, ki az a két hölgy, aki takarít ott és ezt a csajt egyszer nem láttam, hogy fölszedte volna a kutyája után a terméket. De csak ott üvöltött tovább, hogy megver meg stb. Tudom, hogy primitív. Csak azért érzem magam rosszul, mert közben kiszóltak az egyik házból, hogy ilyen a kulturált kutyatartás, mit ordítunk ott. Meg aztán a csaj még ott üvöltött, de én már nem foglalkoztam vele, beküldtem a kutyáim a futtatóba és hátat fordítottam neki. És mikor mentem föl a kutyákkal egy asszony megállított, hogy mi volt ez a veszekedés. Most még én érzem rosszul magam, mert leálltam egy ilyen idiótával veszekedni. De mégis, milyen jogon mondhat ilyet valaki, hogy nem mehetek be, mert ő ott fedeztet? Egyáltalán, sz@rban úszó kutyafuttatókon szokás csinálni ilyet? Mi a véleményetek? Vagy csak engem háborít fel? Mélységes döbbenet lett úrrá rajtam, milyen emberek vannak. Még a veszekedés egy dolog, de maga a tény, hogy ő azt gondolja, a westie-jének egyszer ellenie kell és a fedeztetést egy futtatón teszi, ahonnan közben másokat a reggeli rohanó órákban kiutasít? De tök mindegy mikor, szerintem ehhez nem lenne joga! És hallottam, este fél hatkor újra randiznak ott a kannal! Ti mit tettek volna a helyemben? Szégyellnem kell magam, mert konfrontálódtam? Fedeztetni kutyafuttatón kell? Mi a véleményetek?
2010. ápr. 16. 11:20
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy egyébként is utálod a futtatót, mert tele van kutyakakával. Akkor örülj neki, hogy nem mentél be.

Arról, hogy akárhol fedeztessen, úgysem tudod észérvekkel lebeszélni, az ilyen idiótákat csak lelőni lehet.

2010. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, utálom, de ha reggel rohanok munkába, nem tudok a betonon fél órákat karistolni a kutyámmal. Ő nagyon nehezen kakil a betonra, a fűbe viszont azonnal.

De ez is egy vélemény. Nyáron úgyis tiszta toklász az egész, akkor tényleg be nem teszem a lábam oda se én, sem a kutyáim. Ha csak nem megint összefogunk és lenyíratjuk a gazt és magunk összeszedjük mások után a sz@rt.

Már megnyugodtam amúgy, a libát még ugyan nem láttam azóta. Remélem nem is fogom egy darabig. Azt tudom, hogy az ilyenek ellen nem lehet mit tenni. Nagy az Isten állatkertje. Hát ez van, de jól esett itt (is) levezetni a feszültséget.

2010. ápr. 17. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!