Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem engedik hogy elvigyem?

Miért nem engedik hogy elvigyem?

Figyelt kérdés
Annyira kivagyok a szüleimtől! Most megyünk nyaralni a Balcsira de nem bírják felfogni hogy én nem bírok létezni a kutyám nélkül. 3 éves németjuhász, engedelmes, minden rendben van vele. Szinte már össze vagyunk nőve és most végre itt lett volna a lehetőség egy tökéletes nyaralásra erre nem engedik. Szegény otthon rohad a melegben... 16/L
2016. júl. 18. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mond meg hogy ha a kutya nem mehet akkor te is maradsz. Vagy esetleg hogy ha viheted teljes felelősséget vállalsz érte és mindig te vigyázol rá.
2016. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
És ki fog rá vigyázni mikor strandolsz? Van esetleg arrafelé kutyastrand...? Gondolom anyukádék sem felváltva szándékoznak fürdeni, hogy te egyedül-ők addig a kutyára vigyáznak, utána ők, és te vigyázol a kutyára? Vagy hogy?
2016. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Néztem kutyás strandot ahol benne lehet az egész család beleértve nyilván a kutyust is. A szállás elvileg engedélyezi hogy kutyát vegyenek. Egyébként az út 400km lenne és az első ilyen kocsis útja lenne
2016. júl. 18. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
400km kocsiban a kutyával? Normális vagy?
2016. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 miért?

400 km, az 4-5 óra. 1,5 óránként szünet, aztán csókolom.

Simán bírják, ennél többet is.


Itt inkább az a kérdés, hogy első utazásnak mennyire jó! Én rögtön elsőre nem vinném 400 km-t. Próbáltátok? Bírja egyáltalán a kocsikázást?

Lehet, hogy most jobb neki egy kutyapanzió, aztán majd szépen fokozatosan hozzászoktatni és jövőre már mehet veletek.

2016. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az meg nem mindegy,hogy otthon vagy a Balatonon rohad a melegben?
2016. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kocsi hátuljában van szállító ketrec, nem a kocsi ülésen vinném.


Amikor ilyen helyi versenyekre, vagy kicsit messzebbre vittem (max 10km) azt egész jól tűrte. Az elején nagyon nem tetszett neki, de mostanra már önkénten ugrik a kocsis ketrecbe.

Csak sajnos tavaly is ez volt... És nem tudtam akkor se meggyőzni őket semmivel sem. Pedig annyira jó lenne :(

2016. júl. 18. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi külföldről hoztuk a kutyánkat. A fene se tesztelte hogy hogy bírja csak az orvos mondta hogy jóval előtte ne egyen. 1400 kilómétert utazott 2,5 hónaposan. Semmi baja nem lett. Nem is hányt szóval ez a legkissebb probléma. A másik hogy valóban nehéz kutyával nyaralni szóval jól gondold meg.
2016. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem mindegy, mert a Balcsin tudna fürdeni, aztán este amikor lehül a levegő Akkor elvittem volna sétálni. Erre otthon meg a szomszéd átmegy hozzá kétszer kaját bedobni és kész...
2016. júl. 18. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor jó nektek. Az enyém fél éves koráig összehányta a kocsit. Most már jobban bírja. Szóval ha eddig nem ment, akkor érdemes tesztelni, mert baromi mulatságos lehet kutyahányás szagban menni nyaralni.


Bár már írta, hogy autózott, szóval mindegy.

2016. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!