Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám 7 hetes, és...

A kiskutyám 7 hetes, és mostanában hiperaktív? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Mostanában ha meglát mindig elkezd körülöttem körbe-körbe szaladgálni,morog és ugat rám. Aztán rohan egy kört az udvarban vissza jön hozzám, megszeretném simogatni, de csak harapdálni akar. Miért csinálja ezt, és mivel tudnék segíteni? Vagy hogyan tudnám megtaníani, hogy ne tegye ezt?

#kiskutya #golden retriever #kiskutya tanítása #7 hetes kiskutya
2016. júl. 19. 14:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) tehát még csak játszik, bár a rohangálásra lehet az is hatással volt, hogy a héten folyton esett, és csak a terasz alatt sétálgatott.:)
2016. júl. 19. 14:41
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időt vagy vele? Ebből mennyi időt töltötök minőségi foglalkozással, tanítással, játékkal?
2016. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktam kedvesen beszélni azokkal, akik törvényt sértenek és nem olvasnak utána a tartott állat alapvető igényeinek. Hármas voltam.
2016. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
#13 neked lenne anyád mellett a helyed. Ez a kutya már tud enni szilárd tàplálékot és vizet iszik. Itt már az anyjától nem tanul igazán. Ezzel hogy sérti a törvényt meg mond a yorkiednak.
2016. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az igényeit meg megkapja a kutya.
2016. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, szocializáció mond neked valamit? Yorkim nincs, de a malimmal meg a német juhászommal szívesen elbeszélgetek a témáról, több eszük van, mint itt egyeseknek.
2016. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sokat mond de itt csak hierarchiát tanulja meg. Majd 4 hónaposan kezdődik az igazi szocializàció. Örülök hogy a malid és a németjuhászod tud beszélni és orvosi diplomàval rendelkezik. Malim volt egy IPO-s és stb vizsgás kutya. Nem gond megnevelni őket ha értünk a kutyákhoz. Németjuhászom soha nem lesz ,mert nem szeretem a hangjukat és nagy a beltenyészet arról nem beszélve hogy tucat de attól még szerethetőek. Nincs olyan nap amikor nem hoznak be németjuhászt.

De a mali és hasonló kutyák a múlt. Jelenleg egy tosa inu és egy nápolyi masztiff alkoltják a "falkámat".

Kérlek ne célozgass ,írd le hogy kikre gondolsz bár szerintem tudjuk.

2016. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Azzal semmi bajom nincs, ha egy tapasztalt kutyás úgy dönt, hogy 8 hetes kora előtt elhoz egy kölyköt. A probléma azzal van, ha olyanok csinálják, akik aztán itt kérdezgetnek, hogy jaj, a kölyökkutyám úgy viselkedik, mint egy kölyökkutya, mit tegyek.
2016. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kiskutyám amikor meglát reggel már csak akkor harapdál egy picit, de akkor is a cipőre pályázik:) Egy rendőrkutyás barátom ajánlotta azt, hogyha ezt csinálja toljam a földre a kis fejét, és mondjam, hogy nem szabad. Egy párszor el kell ezt játszani, de aztán megérti. :)
2016. aug. 8. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!