Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg trükkökre?

Hogyan tanítsam meg trükkökre?

Figyelt kérdés

golden retrvier kiskutyám van(lány)

kicsi még, de már most elakarom kezdeni a tanítását

nem akarom tanítóhoz vinni, hanem csak magam szeretném tanítgatni (ül, fekszik, pacsit stb...)

mit csináljak, hogy rám figyeljen

írnátok jó praktikákat?

és ha van vmi oldal linkelnétek?

nem nagyon találok semmit sem a neten

jah és a saját tapasztalatok is érdekelnek

köszi


2010. ápr. 16. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ez egy cikksorozat alul tudsz léptetni szerintem nagyon hasznos lenne neked!!

[link]


illetve itt van még:

[link]

2010. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

illetve mivel ezek szerint kezdő kutyás vagy ezt a 4 részes cikked is ajánlom , hogy a későbbiekben ne legyen gond a kutyus-gazdi kapcsolattal:

[link]


[link]


[link]


[link]

2010. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösszikeh
2010. ápr. 16. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Goldim van csak kan, hát vele az a probléma, hogy nem igazán figyel, én azt szoktam csinálni, hogy kifárasztom, de nem nagyon, csak egy picit, (mert ha nagyon kifárasztom akkor nem fogja fel amit mondok neki) és utána kezdem oktatni, én egy könyvből szoktam: 101 kutyatrükk, és szoktam vinni kutya suliba, én ajánlom nektek a kutyasulit(de persze ha már idősebb lesz) mert nagyon szeretnek oda járni a kutyák mert ott találkoznak a barátaikkal, és nagyon szokták élvezni + mire kisétáltatod addig sétál is és szemléli a világot. :D, Ajánlom, hogy amikor tanítod egyedül legyél, mert nálunk bárki is van a közelben megőrül a kutyám és nem figyel rám, de ki is próbálhatnád, hogy úgy tanítod, hogy mindig van melletted valaki aki valami mást csinál, és akkor megszokja és majd mindig fog rád figyelni, de ez csak egy tipp, nem bizti, hogy sikeres, még nem próbáltam. :D
2010. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!