Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc, és miért?

Melyik a kedvenc, és miért?

Figyelt kérdés

Melyik kutyafajták a kedvenceitek, és mi az ami a legjobban tetszik bennük?

Inkább kicsi, vagy inkább nagy testű?


Szerintetek melyik a világ legokosabb kutyafajtája?



2016. júl. 20. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát azért azt megnézem hogy a bc-d hogyan ver le egy pl. huskyt szánhúzásban, egy akitát vadászatban vagy egy agarat futásban... ezt jeleni a több szempontos nézet... tőlem aztán a mennyekig emelheted bc-t,nj-t vagy amit akarsz de hagyjuk már ezt a legokosabb és legjobb dumát...
2016. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ezen veszekedni, mindenkinek más az ideálja. Vannak tanulmányok amik hol egyik, hol másik fajtát hozzák ki a legjobbnak/legokosabbnak, de most őszintén ki nem sz@rja le?? Úgyis imádni fogod a saját kutyádat, ha valamiben nem ő a legjobb. Nekem beaglem és németjuhászom van, imádom őket, de attól nem nézem le a többi fajtát. Nem véletlen, hogy a több száz kutyafajta nem egyforma temperamentumú és kinézetű. Mindegyik fajta megvan, hogy miben jobb. Pl. egy husky képes iszonyat távolságokat futni, a beagle, véreb a nyomkövetésben jeleskedik, a vizslák kitűnő vadászkutyák, a bordernek a németjuhásznak, az uszkárnak az agya az erőssége, de pl vadászatra alkalmatlanok épp úgy mint szánhúzásra -30-40 fokban.
2016. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sztm is felesleges ezen vitázni. Nem hinném h ténylegessen van ilyen h legokossabb vagy legügyessebb. Sztm egyedfüggő is.

Nekem volt már dolgom németjuhásszal,aki törzskönyves és munkavonalu volt,de nagyon buta.

Nekem Pitbullom van és igen okos. Meg van egy Malinoisom,ő meg pláne az,vele dolgozom mint kutyás fegyőr. Van még két Németjuhász,de Rotik is voltak. Most már csak Malinoisokat hoznak munkára hozzánk.

Én pl szeretem még a Francia Buldogot, a Labradort és a Kájt is.

2016. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kijavitanam a masodik es harmadik valaszolot is. A legokosabb kutyafajta a border.collie,a masodik az uszkar,a harmadik a nemet juhasz. Kedvemc kutyafajtam:Boxer,mert rovidszoru,sportos,nagytestu,lakasban is tarthato,tehat pont olyan kutya amilyet en szerettem volna. :))
2016. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!