Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes francia bulldognak...

9 hetes francia bulldognak napi 3-szor adunk kaját, mi a helyzet az ivóvízzel?

Figyelt kérdés
Reggel 7-kor és este 7-kor, valamint a nap közepe fele kap enni, és ilyenkor inni is, viszont folyton szomjas, keresi a vizes tálját, nyalja a száját, mintha ki lenne száradva. Adhatok neki többször is vizet, akár kint is hagyhatom előtte folyamatosan. Lakásban van amúgy a kutyus, jelenleg tanulja a szobatisztaságot, immáron 3. napja.

2016. júl. 20. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Víznek mindig kell előtte lenni.
2016. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Víznek egész nap kint kéne lennie neki, hogy annyit ihasson amennyit szeretne. Ilyet még nem is hallottam, hogy azt is csak alkalmanként kap.
2016. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha folyton kint van előtte, akkot folyton inna, akkor meg folytonosak a pisilések, ez nem zavar be a szobatisztaságra nevelésbe?
2016. júl. 20. 12:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar be.

Víz mindig legyen előtte.

2016. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Jeszsusom :O

Víz mindig legyen előtte!!

2016. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért inna folyton, mert szomjas marad, mivel nem adsz neki elegendő vízet. Arról nem is beszélve, hogy ebben a melegben még egy felnőtt férfi is bizonyos időközönként kéne vízet igyon, nem csak napi 3x...
2016. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Július van, te... nem is tudok rád jelzőt. Könnyen kiszáradhat szerencsétlen, te meg saját kényelmed miatt ezt röhögve nézed? Neked se adtak inni nyáron, amikor bilikére szoktattak, vagy honnan jött ez a brilliáns gondolat?
2016. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor a víz mindig kint lesz, viszont annyit még szeretnék kérdezni, hogy 3. napja van itt a kicsike, és hát megesik, hogy pár órára magára marad már most, később pedig 5-6 órákra is a munkánk miatt. Most még teszteljük, figyeljük, kimegyünk a lakásból, bezárjuk az ajtót, és megállunk előtte. Nem nagyon akar abbamaradni a sírás, nem találja fel magát a játékaival, úgy sír konkrétan, hogy vagy én vagy a párom bejövünk mert megsajnáljuk. Abba fog ez a sírás maradni, vagy mivel kéne hogy lekösse a figyelmét, ha mi nem tartózkodunk itthon?
2016. júl. 20. 12:43
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Te, hogy érezted volna magad 6 évesen a harmadik napon, miután a szüleidtől és testvéreidtől elszakítottak volna, és egy dzsungel közepébe dobtak volna?...
2016. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az okoskodó, kioktató, bunkó válaszokra van szükségem, hanem tanácsokra egy csöppség nevelésében, hogy boldogan élhessen, ezért kerestem fel ezt az oldalt, hogy más francia bulldog tartók, akik tapasztaltabbak nálam segítséget nyújtsanak. Utálom a beszólogató, beképzelt, hú de okos vagyok embereket, azok inkább ne írjanak. Köszönöm.
2016. júl. 20. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!