Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udv vesszot nem tudok irni...

Gazsa90 kérdése:

Udv vesszot nem tudok irni sorry a francia bulldogot hanyszor lehet csaszarozni meg hany eves korig hogy minden okes legyen?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 21:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Egy tenyésztő tudja, másnak meg egyszer sem
2016. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Minek kellene császározni? Egyébként az elsőnek igaza van.
2016. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
2%

Szia! Császároznni? Figyu, nekem életemben rengeeg kutyám volt már X

És rengetegszer szültek is, és nem hívtam ki sem állatorvost, se semmit. nem beszélve arról, h szegény kutyának fájdalmai is lehetnek utánna. szerintem jobb a sima szülés. ha a kutya nehezen szül ,és ti ezt tudjátok h nehezen szül, ez már mástészta.

De szeritem kérdezz meg egy állaTORVOST, és ha nem tenyészkutya akkor vegyél neki gyógyszert, h ne legyen újra vemhes (ha nem akartok kisutyát)

Szerintem lehet többször is, de tényleg inkább kérdezz meg egy állatorvost. én nem ajánlanám, mert ezzel fájdalmat okozol a kutyusnak.

2016. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

3# A francia bulldog köztudottan ritkán tud természetes úton szülni. A másik hogy a tüzelés elleni szúri nagyon káros a kutyának.


Válaszoló! Amennyiben szaporítani akarsz a kutyád érdekében inkább ivartalaníts...

2016. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Legjobb ha egyszer se, minél többször altatnak egy kutyát nagyobb eséllyel lesz vmi a szívével,illetve korán pusztul el.


Szaporítani meg ne szaporíts!!! Ivartalanítsd a kutyádat inkább

2016. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
10%

Miért nem a kérdésére válaszoltok????? Nem az volt a kérdése , hogy most ivartalanítson e vagy nem !

Bocs kérdező de nem tudom XD

2016. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
4# VÁLAsZoló, nekem is van ilyen kutyám, és nem egy szülésen esett már túl, természetes úton, és nem lett semmi baja
2016. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
7# te magad vagy ilyen hülye vagy valaki fogja a kezedet? Nem érted hogy a bulldog nemtud természetes úton szülni???? Más kutyák tudnak de a hasonló alkatú kutyák nem.... minimum belepusztulna a szülésbe ő is és a kölykei is. Nem arról szól ez hogy te mit akarsz... ez a fajta felépítésétől fogva ilyen... olvass utána és ne okoskodj...
2016. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%

8. válaSzoló, jó lenne ha nem szítanál veszekedést, én csak seíteni akartam, és ahelyett, hogy itt undokoskodsz másokkal, ha ennyire lrtesz hozzá írjál NORMÁLIS válaSzt Gazsa90-nek.

Máskülönben tekerj vissza.

Egyébként nem tudom, h miért mondjátok, lehet h csak én voltam iylen nagyon szerencsés, de nekünk sima úton szült a francia bulldogunk...

2016. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Jess8, akkror tényleg nagy mázlid volt, mert én még nem is hallottam ilyenr esetről (jó nem vagyok sokat ak utyákkal, csak annyit tudok,h tényleg nehezen szülnek)

Egyet értek a 7. válaszolóval.

Gazsa90, Ezt állatorvostól kérdezd meg, de nem tesz jót a kutyusnak az altatás az fix.

2016. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!