Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek kutyámnak kirándulá...

Mit vigyek kutyámnak kirándulásra?

Figyelt kérdés
Egy hűvösebb napon el szeretnénk menni a családdal és a kutyámmal kirándulni (8 hónapos border collie keverék) egy hegyre. Mennyi vizet vigyek nekk? Az jó, ha egy ilyen szilikonos összenyomható itatótálat viszünk? Kell még neki valami? Oda nyakörvet vagy inkább hámot vigyünk? :)

2016. júl. 21. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összenyomható kutyatál megfelelő. Szerintem ha visztek 1 liter vizet, az is bőven elég lesz, az én kutyám pl nem szeret inni séta közben egyáltalán. A hám jó ötlet, de akár a nyakörv is, fontos, hogy ha elengeditek, akkor feltűnő színű legyen. Kössetek rá neon színű kendőt vagy valami. De igazából vedd úgy, mintha csak egy nagyobb séta lenne :)
2016. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyakorv, ham mindegy. Mi azert nyakorvezunk mert neha tenyleg a surujeben megyunk kitaposatlan utakon es nem akarom, hogy fenn akadjon (ilyen vakvezetos kapaszkodos). A fenyvisszavero meg a tobbi akkor fontos, ha valami forgalmasabb utra mentek, erdoben meg ha nagyon elcsamborog (nem fog, mi is paraztunk aztan 10 meternel messzebb nem ment sosem) azon nem fog segiteni egy neonzold nyakbavalo.


Vizet ido es idojaras fuggo. Nekunk van egy kis hutotaskank abbba szoktunk egy 2 literes flakonba tenni huvos (NEM HIDEG) vizet, az nekunk eleg szokott lenni kb 3-4 orara egy kozepes (20-25 fok) homerseklet melletti kozepes turara,

2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
arra írtam a neon színeket, ha neadjisten vadász járna arra. nem kötelező persze, de én mindig a jobb félni mint megijedni pártján állok. :)
2016. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!