Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 éves kutyámnak vizelettartás...

9 éves kutyámnak vizelettartási problémája van, és a kicsepegő pisijében fekszik egész éjszaka. Mindkét oldaláról lekopott a szőr, az állatorvos allergia ellen gyógyszerezi. Mivel tudnám kezelni a bőrét? Feri

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem diszpláziás véletlnül?

A bőrére nem mondott semmit a doki? Nem tud kenőcsöt adni rá?

2016. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szükség lenne némi kivizsgálásra . Első sorban a vizelettartási gondja miatt. Ennek nem sok köze van az allergiához.

Érdemes lenne elmenned vele akár egy állatkórházba, klinikára.

2016. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem foglalkozott a vizelettartási gonddal, csak az allergiát emlegeti. Ha vége lesz a 3 hetes gyógyszerezésnek, keresek másik orvost, de addig még sokat fog szenvedni
2016. júl. 19. 10:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azért egy allergiás kezelést, ami vélhetően nem oldja meg a gondot, nem csinálnék végig. De megteheted azt is, hogy a kezelés alatt elmész másik orvoshoz. Elmondod a helyzetet és meglátod, mit fognak mondani.
2016. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A dokid nem vett véletlen vért a kutyádtól hormonvizsgálatra?

2016. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vett vért, a püspökladányi állatorvosok ránézésre gyógyítanak. Már csak 1 hét van a gyógyszeres kúrából, és átviszem Berettyóújfaluba. Feri
2016. júl. 22. 08:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Hmm.. azért így ránézésre szteroiddal nyomni a kutyát elég nagy felelőtlenség allatorvos létére.. nekem a legelső gondolatom a nemi hormonokkal kapcsolatos, ha hozzám hoznad be másfél év múlva, én lelaboralnam, és hormonokat vizsgalnek belőle elsősorban. Ivartalanított? Kislany/kisfiu?
2016. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tigriscsíkos boxer hím. És te hol vagy megtalálható?

" Ha hozzám hoznád" Ebben a hőségben nem szeretnék túl messze autókázni vele

2016. júl. 25. 08:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt Pesti vagyok, de még nem is végeztem, ezért írtam, h másfél év múlva, akkor végzek majd az egyetemen :) de azért egy nagyobb klinikán, akár a közeledben tuti többet tudnának tenni érte.. lehet, h egymástól független a két probléma, de a vizelettartasi gond, kanoknal, főleg ebben a korban akár (valamilyen eredetu) prosztata megnagyobbodasra utalhat. A szorhullas ez esetben a jellegétől is függ mitől van, de továbbra is fenntartom a hormon inbalansz lehetőséget. (főleg, ha a szteroidra nem javul, és szimmetrikus a szorhullas)
2016. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem javult a gyógyszerezésre, a szőrhullása nem szimmetrikus, csak ahol húgysav tulajdonképpen lemarja. Most már a hasán is piros a bőr, de pénteken már vihetem egy jobb dokihoz, letelik a kúra. Feri
2016. júl. 26. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!