Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném a kertet kicsit...

Szeretném a kertet kicsit felújítani, nem tudom melyik növény mérgező?

Figyelt kérdés
Szeretnék ültetni hortenziát, rózsát, játszintot és kardvirágot is. Ezek közül mérgező valamelyik kistestű kutyára? Van még a kertben tulipán, citromfű, lila akác és orgona is. Valamelyiket lekerítsem?

2016. júl. 21. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Google a barátod.
2016. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Google? Ilyen növényt nem említettem, kedves első.

Várom a normális válaszokat.

2016. júl. 21. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális válasz volt.

Én is a guglit használtam.

[link]

2016. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A jácintokat majd felrakom magasra, de szerinted a hortenziát hogy kerítsem el?
2016. júl. 21. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen mergezot ne tegyel a kertbe!!! Nem tudod megakadalyozni hogy egyszer valamikor megegye. Es eleg csak egyszerb10 ev alatt es ott a baj... nekem valamiert remlik a kardvirag is hogy mergezo
2016. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Na, azért szeretném megjegyezni, hogy a kutya se nem vegetáriánus, se nem hülye. Nem fogja kiásni a hagymás növények gumóit, hogy jóízűen falatozzon belőlük. Inkább arra ügyelj, hogy kegyen az udvarban valamilyen növényevő állat ürüléke. A kutya ugyanis dögevő ragadozó, tele van a nyála penicillinnel, és ha nem jut hozzá időről időre a fent említett "csemegéhez", aktív bélflóra híján nagyon leromlik az emésztése. Ezt persze a tápgyártók szeretik "elfelejteni".
2016. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem cserépbe fogom ültetni a hortenziát és valahogy lekerítem. A kardvirágról nem tudom az e . A jácintot majd fellógatom egy fára. Köszi a válaszokat! Ha valaki tudja mérgezőe a kardvirág légyszi írjon!
2016. júl. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!