Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes franci bulldog kölyök...

9 hetes franci bulldog kölyök sokszor csuklik, természetes ez?

Figyelt kérdés
Kis francia bulldog kölyök napjában többször is csuklik, kaja után is, játszás után is, de normál levegővétel közben is néha, alvás közben akár. Naponta 4-5 alkalommal, természetes ez ennél a fajtánál?

2016. júl. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kölyöknél természetes :) majd kinövi
2016. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, kaja után értem, mert kis mohó, arról majd leszokik, játék közben is előfordul egy-egy horkantás vagy röffentés, én inkább az alvás közbeni csuklás miatt aggódom.
2016. júl. 21. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is normális. Az én akitám is állandóan csuklott. Most 6 hónapos és még mindig csuklik néha, de már sokkal ritkábban. Alvás közben is random rájött a csuklás :)
2016. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem kinövi, mert látom rajta, hogy nem jó szegénykémnek.
2016. júl. 21. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legkevesebb, ilyen beteges fajtánál én más miatt aggódnék.
2016. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!