Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyem kutya lenne jo egy...

Milyem kutya lenne jo egy kisgyerek melle?

Figyelt kérdés
Milyen fajtak felelnek meg? Mopsz es franciabulldog kivetelevel
2016. júl. 22. 07:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

csatlakozok a többiekhez, nincs értelme ez alapján fajtat választani. az a gyerek 20 körül lesz amikor a kutya jó eséllyel elpusztul. nincs értelme csak azért egy adott kutyafajtát választani, mert most még kicsi a gyerek.. olyat kell választani ami tetszik külsőre és a tulajdonságai alapján is a családhoz illik. +aminek ki tudjátok elégíteni az igényeit. pl ha kertben tartanátok, akkor ne egy kistestű rövid szőrűt valasszatok. ha nem tudtok minden nap órákat sétálni, akkor ne egy különösen nagy mozgás igényűt válasszatok.. stb

és a kutyát nevelni kell, hogy tudja, hogy a gyereket NEM bántja. és a gyereket is nevelni kell, hogy jól banjon a kutyaval.. nagyjából ennyi a titok

2016. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem golden retriver,berni pásztor,husky,labrador,skót juhász,belga juhász.

Személyes tapasztalatból....

2016. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A lányom két éves,van egy Pitbullom,aki 5éves és nemrég került hozzánk egy Malinois,aki 2éves és vele dolgozom.

Ahogy írják nevelés,szoktatás kérdése.

Kevés az inefó. Csak van még valami elkébzelés?? És az se mind1 ,h te mit tudsz nyujtani a kutyának!??

2016. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A pitbullnak jó a fájdalomtűrő képessége és kutyákkal agresszív ember helyett. Erre lett tenyésztve. De nagyon erős kéz kell hozzá és rotihoz is.
2016. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13#koszi de nem olvastad el a kerdest mert momdtam hogy unokatesoja vagyok . es amugy ha en lennek a gazdaja akkor rengeteget tudnek vele foglalkozni mert van egy border colliem
2016. júl. 22. 13:20
 16/18 anonim ***** válasza:
13vapyok. Elnézést,tényleg nem olvastam. De akkor kérdezd meg ,hogy ők mit tudnak nyujtani a kutyának.
2016. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Oke amugy semmi baj
2016. júl. 22. 14:54
 18/18 anonim válasza:
Én is a Golden Retrivert ajánlanám.
2016. júl. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!